Andrej "Hrušo" Hrušovský

Nový rok 2024 odštartoval v znamení noviniek vo svete hudby. Ku známym interpretom ako Yael a Alya sa k ILLUMINATE Production pridal nový umelec, ktorý vystupuje pod umeleckým menom TIAN MOON

Mladý a talentovaný spevák TIAN MOON sa venuje hudbe už niekoľko rokov. Na svojom konte má zopár úspešných počinov, z ktorých stojí za zmienku napríklad debutové EP Midnight alebo skladba Shiny Flakess s Yaelom. V roku 2021 sa zúčastnil televíznej show Československo má talent, v ktorej predstavil svoj singel Žijeme každý deň a postúpil do finálového výberu. Medzi jeho najčerstvejšiu tvorbu patrí EP Multiverse, ktoré vznikalo v štúdiu Good Vibes v spolupráci s Marcusom G. 

Horúca novinka VOĽNÝ je po lyrickej stránke vyjadrením túžby, hľadaní svojho miesta a vnútornom pocite podeliť sa so svetom s kúskom samého seba. To isté by sa dalo povedať aj o vizuálnom spracovaní, ktorého autorom je Martin Miko z ILLUMINATE. Videoklip metaforicky zobrazuje cestu interpreta, pričom hudba, ktorá je jeho snom je vizuálne a významovo vykreslená symbolickým prenesením do automobilového sveta pouličných pretekov. 


„V skladbe VOĽNÝ som dal zo seba von chalana, ktorý mal veľký sen a uvedomoval si svoju silu a potenciál. Preto sa skladba volá Voľný. Je pre mňa špeciálna aj v tom, že sa žánrovo odlišuje od všetkého ostatného, čo som doteraz vytvoril. Keď som ju nahral, mal som v sebe pocit, že bude míľnikom v mojej kariére. To som ešte netušil, že ma osloví Illuminate a navrhne mi spoluprácu, ktorá mi dodá všetko, čo mi doteraz chýbalo. Spolu s producentom Matejom Maxom Miklošom sme navyše prekopali refrén, ktorý zjednotil celý track. Skladba má za sebou silný príbeh so silným vizuálom a ja dúfam, že sa vám to bude páčiť,“ dodáva Tian Moon. 

Novinku mixoval producent Matej „Maxo“ Mikloš z Illuminate a o master skladby sa postaral Miroslav Chyška. 

Ďalšia tvorba TIANA MOONA sprevádzaná zaujímavými vizuálmi bude vychádzať na YouTube kanáli ILLUMINATE a streamovacích platformách.

Zdroj: Illuminate production
Foto: Andrej „Hrušo“ Hrušovský