Ondrej Jurišta napísal silnú emotívnu skladbu, venovanú svojmu otcovi, ktorého tragicky stratil, keď bol ešte malý chlapec. Posiela mu silný odkaz, a to rovno už aj s klipom.

Ondrej Jurišta, raper z kapely Dornkappel, spoluzaložil hudobné vydavateľstvo Navždy Mladí a ohlasuje každý druhý týždeň nový singel.
Mladý autor a interpret prichádza s novinkou, kde rapuje do Johanna Sebastiana Bacha, čím sa zaraďuje medzi prvých slovenských interpretov, čo rapujú do klasickej hudby.

Videoklip zachytáva krátky príbeh interpreta, ktorý spomína na otca a uteká po miestach, kam spolu chodievali. „Ondro otvára srdce, nastavuje hruď, ..dáva dole gate. Dáva to neskutočne úprimne, ale s hrdosťou, s gráciou a krásnou jednoduchosťou.“ – Rado, partner z vydavateľstva.

O vizuál klipu sa postaral mladý Ottakar, s ktorým Ondrej spolupracuje aj na ďalších projektoch. „Rapovať do Bacha bola naozaj výzva, ale utekať po lese v najväčších mrazoch ešte väčšia, haha.“ – dodal Ondrej.

Vydavateľstvo Navždy Mladí touto skladbou ukázalo svoju originalitu. Chalani naznačili, že nie sú len čisto rapovým vydavateľstvom, ale že majú záujem aj o širšie spektrum žánrov. „O dva týždne sa fanúšikovia môžu tešiť na novú tvár vo vydavateľstve,“ dodal Piškót, spoluzakladateľ Navždy Mladí.

Vydanie nahrávky z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Zdroj: Róbert Gajdoš, PR Manager