Umelci sa stali jednou z najviac zasiahnutých skupín v čase pandémie koronavírusu. Dostali sa do situácie, že museli zrušiť všetky svoje koncertné vystúpenia, prednášky, workshopy,… Mnoho z nich si ale našlo cestu ku svojim fanúšikov v podobe online vysielania. Rozbehol sa livestreaming na rôznych platformách a v rôznej podobe.

Hudobný portál PartyPortal.sk v spolupráci s kultúrnym centrom Museum – Barmuseum v Martine Vám preto budú pravidelne prinášať online vystúpenia známych ale i menej známych, zato veľmi talentovaných, umelcov. Môžete sa tešiť na koncerty, prednášky, workshopy a mnoho iného.

,,Spoločne sme si dali jeden veľký ciel, podporiť umelcov a priniesť do tohto obmedzeného stavu čo najviac pozitívnej energie“, prezrádza jeden z členov realizačného tímu Róbert Gajgoš a zároveň dodáva, že realizácia celého projektu bude na vysokej úrovni a s kvalitným zvukom. ,,Mám rád kvalitný a dobre spracovaný zvuk, milujem kvalitný zvuk doma, v kancelárii, v kluboch, všade, preto si dáme na tomto obzvlášť záležať.“

Prvým účinkujúcim bude 29.4. kapela Freetimers zo Spišskej Novej Vsi. Frontman kapely Martin Pižem aktuálne pôsobí aj ako gitarista v známej skupine Smola a Hrušky. V aktuálnom období Freetimers pracujú na štúdiových nahrávkach svojich piesní.

Privítame však každého, kto sa stotožňuje s naším cieľom, preto sa neváhajte ozvať.

O technické zabezpečenie celej produkcie sa postarajú Hamo records, Niko Soldan Videography a Celebrity sound.

Živé prenosy budú vysielané na facebooku PartyPortal.sk, u jednotlivých umelcov ale i našich partnerov. Mysleli sme však aj na tých, ktorí nie sú užívateľmi tejto sociálnej siete. Preto bude všetky prenosy možné sledovať aj na webe PartyPortal.sk bez nutnosti sa niekam registrovať. Každé online vysielanie bude bezplatné, avšak kto by mal záujem, môže projekt podporiť dobrovoľným príspevkom.

Viac informácií sa dozviete na našom facebooku.


Podporte náš web Vami zvolenou čiastkou a prispejete na ďalší rozvoj PartyPortal.sk