Slovenský hudobný producent FNTCBeatz, ktorý sa venuje najmä DnB, hip-hopu a elektronike vydáva svoj prvý singel z pripravovaného EP Friendzone.

„Milky way je, dá sa povedať, môj prvý projekt, kde som sa snažil posunúť moje hranice a skúsiť štýlovo niečo iné. Na skladbe sme pracovali pomerne dlhý čas, mali niekoľko session, nahrávaní a debát. Chcel som, aby to dávalo ako temný tak aj veľkolepý dojem, ale zároveň, aby skladba nestrácala svojskú „depresívnu“ atmosféru. Tento track je našou prvou spoločnou vecou a malou predzvesťou pred tým, čo bude nasledovať.“

Na tomto tracku s názvom FNTCBeatz spolupracoval s talentovanou slovenskou speváčkou s umeleckým menom PUNA, ktorá okrem textu vyrobila aj krásny animovaný klip. PUNA má podľa vlastných slov k piesni veľmi intímny vzťah:

„Je to moja najintímnejšia pesnička zatiaľ, ku ktorej som si sama spravila animovaný videoklip. Je to kus mňa a vždy bude. Generačný problém, ktorý mi nebol  vždy viditeľný, ale teraz mám pocit, že sa dostávam do bodu, kedy budem môcť naozaj tvoriť, nie tvoriť nech prežijem.“


Na EP, ktorá vychádza 30. júna na všetkých digitálnych platformách spolupracoval FNTCBeatz predovšetkým s interpretmi z labelu #HUDBAZCIREJLASKY, pod ktorým toto EP aj vychádza. V skladbách budete môcť počuť MatGrowa, M. Nana, Dejva ale aj speváka Matúša Tekelyho.

Zdroj: Hudobné vydavateľstvo #HUDBAZCIREJLASKY