Po skladbách Seňora, Ver never, Díky alebo Nepijem, prichádza  kráľ slovenského latina s ďalšou chytľavou novinkou. Tentokrát sa pri jej tvorbe opäť inšpiroval vlastnými skúsenosťami.

„Inšpiroval som sa vzťahmi, nie len tými svojími ale aj vzťahmi  mojich kamarátov, či vzťahmi tejto doby. Muisím však priznať, že hlavným dôvodom, prečo som napísal takúto vec, bola konkrétna situácia, ktorá sa mi  nepáčila a pri ktorej som si povedal: ak by toto bola moja žena, správal by som sa ku nej ako ku princeznej. Myslím, že veľa či už chlapov alebo žien občas túži po niečom, čo nemôžu mať, že si idealizujú partnerov a partnerky a robia možné aj nemožné, aby ich získali. Myslím, že je mega dôležité, ak si konečne otvoríme oči a uvedomíme si svoju hodnotu, ktorá nám ukáže, že máme na viac ako robiť maximum pre niekoho, kto o to absolútne nestojí alebo to berie ako samozrejmosť. A to všetci do jedného.“

Klip sa točil v Bratislavských uliciach, o vizuál sa postaral Richard Vágner a za produkciou stojí ILLUMINATE xxxx Production, s ktorou Puerto započal spoluprácu. Vypočuj si novinku a nezabudni v komentári zanechať narodeninové želanie k Puertovým narodeninám.

Zdroj: Katarína Cíbiková