Väčšina metalových fanúšikov už netrpezlivo čaká na 14. jún, kedy legendárna nemecká skupina Rammstein odohrá v Trenčíne svoj dlho očakávaný koncert. Toto jedinečné hudobné podujatie sa bude konať v areáli Trenčianskeho letiska, ktoré privíta 40 000 ľudí. Jednoznačne môžeme tvrdiť, že ide o jedno z najväčších hudobných zážitkov tohto roka. 

Rammstein sa vyznačuje svojou schopnosťou vytvárať unikátne vizuálne zážitky prostredníctvom ohňových efektov, pyrotechniky a šokujúcich scénických momentov. Ich predchádzajúce koncerty sa vyznačovali explóziou farieb, ohňa a impozantnými nápadmi, ktoré posúvajú hranice toho, čo je možné na pódiu.

Fanúšikovia z celého Slovenska a okolitých krajín sa zhromaždia v Trenčíne, aby zažili túto jedinečnú kombináciu zvuku a pôsobivého vizuálu, ktorú Rammstein prináša na každom svojom koncerte.

Koncert je súčasťou ich aktuálneho turné, Rammstein si vybudoval silnú a vernú fanúšikovskú základňu po celom svete práve vďaka ich prejavu na pódiu. Živé vystúpenia sú vždy obrovskou udalosťou a fanúšikovia sa môžu tešiť na energický a adrenalínový zážitok. 


Organizátori koncertu v Trenčíne sa snažia zabezpečiť, aby fanúšikovia mali všetko potrebné pre pohodlný a bezpečný zážitok. Očakáva sa, že prípravy prebehnú bez problémov a návštevníci si budú môcť užiť koncert v príjemnej atmosfére bezpečia a zábavy. Vzhľadom na veľký záujem sa fanúšikom odporúča prísť na miesto koncertu s dostatočným predstihom. 

Okrem toho, mesto Trenčín je plné kultúrnych pamiatok, takže fanúšikovia môžu využiť túto príležitosť a preskúmať krásy a bohatú históriu mesta.

Táto udalosť prinesie do mesta nielen hudobné vzrušenie, ale aj podporí turizmus. Koncertu sa zúčastnia fanúšikovia  z rôznych krajín, čo podporí miestnych predajcov, reštaurácie a prevádzkovateľov miestnych ubytovacích zariadení. 

Pre fanúšikov Rammsteinu sa Trenčianske letisko stane epicentrom vášne a eufórie. Bude to okamih, na ktorý fanúšikovia budú dlho spomínať a venovať sa zdieľaniu spomienok s ostatnými rovnako nadšenými priaznivcami.

Vstupenky aktuálne už nie sú k dispozícií. Odporúčame ale sledovať web vivien.sk alebo Ticketportal.sk, kde sa môže zopár lístkov uvoľniť do predaja vďaka nevyzdvihnutým rezerváciám.

Text: Zuzana Šulíková, PartyPortal.sk
Foto: Rammstein, Vivien