Váš obľúbený festival má dôležitú správu:  Facebook nám včera zrušil stránku ROCK POD KAMEŇOM. Ale nebojte sa, súčasná situácia nijako neohrozuje festival, ktorý sa uskutoční podľa plánu. Naša komunikácia s vami bude pokračovať prostredníctvom nášho webu a stránky na Instagrame. Pre fanúšikov Facebooku sme vytvorili novú stránku, kde nájdete všetky potrebné informácie a novinky o ROCK POD KAMEŇOM.

Prejdime však k tomu, čo nás naozaj spája – hudba! Leto nám prinesie jubilejný dvadsiaty ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM. V dňoch od 20. do 22. júla sa Sninské rybníky premenia na hudobný raj, kde na dvoch pódiách vystúpi 35 interpretov, ktorí premenia tieto dni na nezabudnuteľnú hudobnú púť. Návštevníci sa môžu tešiť na KREATOR, legendárnu  trash metalovú kapelu  z Nemecka, ktorá  je klenotom hlavného festivalového pódia. Patrí do tzv. Big Four trash metalu a je uznávaná ako jedna z najdôležitejších kapiel v histórii tohto žánru. DANIEL LANDA, charizmatický český rocker, ktorý má veľmi veľa fanúšikov aj na Slovensku, prinesie svoj nezameniteľný spev a výkon na pódiu. Môžete sa tešiť na jediný jeho koncert tohto roku na Slovensku!


S hrdosťou vám môžeme oznámiť, že na ROCK POD KAMEŇOM sa predstaví Nergal, frontman poľskej black/death metalovej kapely Behemoth, so svojím vedľajším projektom ME AND THAT MAN. Ich koncerty sú známe svojou nabitou energiou, ktorá vytvára jedinečné  spojenie medzi kapelou a jej fanúšikmi. To je skúsenosť, ktorú jednoducho musíte zažiť na vlastnej koži. Ďalším hudobným gigantom, ktorý nás navštívi, je hudobný génius Peter Tägtgren so svojou kapelou PAIN. Táto švédska kapela prináša do programu festivalu svoju unikátnu šou. Tägtgren, známy aj ako frontman death metalových Hypocrisy a člen superkapely Lindemann, sľubuje nezabudnuteľnú šou. O dobrú náladu sa na hlavnom pódiu postarajú aj TOMÁŠ KLUS, HORKÝŽE SLÍŽE, INEKAFE, ALKEHOL, COCOTTE MINUTE, KARPINA, Törr, The Now, Checkpoint, Lera, Mofokiller,  Breaking the Tarot. ROCK POD KAMEŇOM je nielen o rockovej a metalovej hudbe, ale aj o objavovaní a oslavovaní bohatstva našej kultúry. Posledný festivalový deň bude zasvätený mestu Snina. FILIP JANČÍK vás svojimi husľami zavedie na exkurziu do sveta, kde sa stretávajú tradičné a moderné tóny. Nezmeškajte tento deň plný očarujúcej hudby kde sa môžete tešiť na ICONITO, RUSNACK´S, ČENDEŠ  a FS ŠIŇAVA.

Fanúšikovia POZOR! 19. Júla sa môžete tešiť na WARMUP, ktorého hlavnou hviezdou sú HEĽENINE OČI. Ak máte vstupenku na ROCK POD KAMEŇOM, WARMUP je zahrnutý v cene a je to ideálny štart do festivalového víkendu. Festival tiež ponúka B pódium, kde je pre všetkých pripravený zaujímavý program. Ak hľadáte niečo nové a vzrušujúce, B pódium je pre vás tým pravým miestom.


Tešíme sa na vás na dvadsiatom ročníku festivalu ROCK POD KAMEŇOM v Snine! Buďte súčasťou tejto nezabudnuteľnej hudobnej oslavy, ktorú vám prinášajú najlepšie rockové a metalové kapely. Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na stretnutie s vami!

Už 1. júla prichádza zmena cien vstupeniek. Zabezpečte si svoje vstupenky za zvýhodnené ceny ešte dnes na webe a staňte sa súčasťou tejto energiou nabitej hudobnej púte.

Zdroj: Tím ROCK POD KAMEŇOM