Už 27. decembra spoznáme víťazov celebritného Fight Night Challenge, ktorý je už tretí v poradí tohto druhu. Tentokrát sa však dejisko presunie do Brna, kde zabojujú nielen profesionálni športovci, ale aj známe tváre ako raperka Aless, speváčka Dominika Mirgová, uznávaný bubeník Martin Valihora, či raperi Erik Tressor a Frayer Flexking. Okrem týchto mien sa do celebritného ringu postaví aj raper Patrik “Rytmus” Vrbovský! Jeho protivníkom bude maďarský spevák, raper a bývalý futbalista Attila “Curtis” Széki.

Len nedávno sme videli Rytmusa v pozícii announcera na Fabriq MMA, kde ešte nebolo jasné z jeho slov, či bude pokračovať ešte aj v ringu alebo sa bude venovať v tomto športe len tomuto. Najúspešnejší slovenský raper len minulý týždeň oznámil svoj najväčší hudobný míľnik, ktorý sa uskutoční v O2 aréne budúci rok a teraz prichádza s ďalšou prekvapivou správou. Patrik sa znova postaví do ringu Fight Night Challenge, no tentoraz bude jeho súperom zahraničná celebrita, konkrétne z Maďarska, ktorou je raper Curtis.

Rytmus už v predchádzajúcich súbojoch bojoval v boxe s raperom Marpom, zápasníkom Gáborom Borárosom a raperom Molochom. Jeho štvrtý súboj bude pikantný aj z toho pohľadu, že výsledok bude zaujímať okrem Slovenska a Česka aj fanúšikov z Maďarska.

Curtis je bývalým futbalistom, ktorý hrával v prvoligovej Ujpésti. Neskôr sa bývalý útočník zameral na rap, v ktorom zbiera úspechy. Aktuálne sa radí medzi celebrity, ktoré maďarská verejnosť veľmi dobre pozná. Nedávno sa zúčastnil aj televíznej šou na podobnej u nás – Survivor, v ktorej sa dostal do finále. Boxu sa venuje od malička. „Zápas ešte nemal, no chcel si vyskúšať ako chutí súboj s niekým, kto rovnako ako on nie je boxeristom a má silné meno,“ konštatoval Attila Végh.

„Tento zápas beriem ako pravidelnú verejnú výzvu a proces k nejakému finále, ktorým to celé ukončím. Iný bude v tom, že súper je ťažká váha a je aj o dosť vyšší. Bude to nová skúsenosť. Zameriavam sa na to, aby som bol dobrý po fyzickej a mentálnej stránke, lebo o ničom inom to u hobby boxera nie je,“ odpovedal Rytmus na otázky pred jeho štvrtým zápasom.


Okrem Rytmusa a Curtisa sa v ringu Fight Night Challenge v Brne predstaví aj raperka Aless, ktorá si to v pästnom súboji rozdá so speváčkou Dominikou Mirgovou. V ďalšom celebritnom dueli nastúpi proti svetovo uznávanému hudobníkovi Martinovi Valihorovi raper Erik Tressor. Lístky sú dostupné v sieti predpredaj.sk. Príď si vychutnať jedinečnú boxerskú šou 27.12.2022 do Zoner BOBYHALL v Brne!

Zápasy na FNC3 (box)
Rytmus vs. Curtis
Flexking vs. Baron
Dominika Mirgová vs. Aless
Erik Tressor vs. Martin Valihora
Marek Bartl vs. Robo Pukač
Erik Tlkanec vs. Michal Plesník
Tomáš Hron vs. Michal Martínek
Alex Cverna vs. Michal Zátorský
Tommy Zold vs. Marián Mišalko
David Zold vs. Dodo Koller

Zdroj: TS, Jana Trellová, FABRIQ MMA & FNCH3