Sermone a Dano Kapitán je tá dvojica hudobníkov, ktorá sa k sebe hodí. Zrejme by nás v budúcnosti neprekvapilo, keby spolu vytvorili spoločný projekt. 

Dano Kapitán, nový člen Zrazoo Records, už na Slovensku nie je len neznáme meno, rešpekt si získava všade kde sa dá. Či už spoluprácami s najznámejšími menami na scéne, no aj ocenenie Objav Roka v ankete Ruka Hore Awards. Sermone už taktiež nie je len akýmsi neznámym autorom. Jeho skladby si získavajú množstvo pozitívnych komentárov. Treba uznať, že zaslúžene. Sermone sa s Danom Kapitánom spojil aj v jeho debute, a to ešte v septembri minulého roka na podarenej skladbe Gobi. Tá má dnes cez 12-tisíc prehratí na YouTube.

Tento raz spojili Dano a Sermone sily na ich druhej skladbe, a samozrejme, pripravili si aj príjemný vizuál. O ten sa postaral Viliam Dráp. Natáčanie a odohrávalo sa v v ateliéry a priestoroch módnej značky DF DaraFashion v Čadci z ktorej pochádza priamo na mieru šitý merch v tomto klipe ako aj predošlom klipe s názvom GOBI, informuje Sermone. 

Okrem samotnej témy nastala aj zmena, a to tá, že v novinke s názvnom V Tebe sa o refrén postaral miesto Dana Kapitána Sermone. „Prvý impulz na tento song mi napadol, keď som zistil, že podobnú tému o ktorej sme sa vyjadrili dostatočne v tomto tracku, zatiaľ nikto nenapísal,“ povedal nám Sermone.  

„Byť vulgárni, sprostí a miestami plytkí, ak si to hudba vyžaduje, nie je až tak od veci. Záleží akú váhu ma myšlienka, ktorú chcem odprezentovať. Ostatné je na ľuďoch,“ dodáva ďalej pri opise jeho fresh novinky. 

Ako sme už spomenuli, o refrén sa na skladbe V Tebe postaral sám Sermone a neváhal nám vysvetliť čo je za tým. „V období, kedy som to začal písať mi napadlo, že Dano Kapitán písal na featoch prevažne refrény. Z toho mi vyplývalo, že treba urobiť zmenu. O refrén som sa postaral ja a Dano opäť potvrdil svoje kvality,“ hovorí Sermone. Videosingel si môžeš vychutnať vyššie. 


Zdroj: TS, Katarína Cíbiková