Slovenská skupina No Name má na konte ďalší úžasný úspech! Na slávnostnom odovzdávaní Českých Slávikov získala už desiate prestížne ocenenie Slávik bez hraníc! Už desiatykrát tak dokázala, že je najúspešnejším slovenským interpretom. Niekoľkonásobne predbehla také hviezdy ako Elán, Miro Žbirka či Marika Gombitová. Sympatickí chalani priznali, že so zlatými Slávikmi aktuálne kopírujú počet detí v skupine. A priamo na pódiu vyhlásili, že na ceste je ďalšie dieťa v kapele!

Skupina No Name už 10 rokov kraľuje Slávikom v Českej republike. Na slávnostnom oovzdávaní v hudobnom divadle Karlín si odniesla desiate ocenenie Slavik bez hranic pre najúspešnejšieho slovenského interpreta!

“Príde nám to ako niečo, čo sa nedá ani len vysnívať. Keď sme zakladali kapelu, chceli sme byť populárni, milovaní, úspešní, ale že by sme celú dekádu dominovali v Českej Republike spomedzi slovenských interpretov, to nám ani napadnúť nemohlo…” tešil sa líder kapely Igor Timko.

Na odovzdávanie cien do pražského divadla dorazili členovia kapely spolu s manželkami. A priamo na pódiu pri ďakovnej reči sa postarali o prekvapenie.

“So zlatými Slávikmi aktuálne kopírujeme počet detí v kapele. 10 Slávikov a 10 detí. Vopred hovorím, že sa tohto hesla nemienime držať celú kariéru. V kapele nám to funguje, užívame si záujem fanúšikov, koncerty máme naplánované už na rok 2019. Aj preto sme sa rozhodli s priateľkou Kačenou rozšíriť „harmóniu“ našej rodiny. Ak pán Boh dá, v apríli sa nám narodí druhé spoločné bábätko, pre mňa osobne ako otca a klávesáka by to bolo tretie, takže plnohodnotný kvintakord,” prezradil klávesák No Name Zoli Šallai.

Všetkých Slávikov, či už slovenských alebo českých, si No Name spravodlivo rozdelili medzi členov kapely. A toho jubilejného spoločne oslávili. No Name už 10 rokov valcujú v rebríčku Slávika mená ako Elán, Miro Žbirka, Marika Gombitová či Team. Z českých radii znejú ich hity “S láskou”, “Povedz mi” či najnovší singel “Kto dokáže”, s ktorým No Name nominovali na Slávika v kategórii najobľúbenejšia skladba poslucháčov rádia Impuls.

“Už 16. decembra v rámci veľkého koncertu pre rádio Impuls v O2 Aréne vystúpime s vlastným kapelovým blokom, A na finále celého večera máme s Karlom Gottom odspievať našu spoločnú pieseň „Kto dokáže“. Stačí si to predstaviť. Zoli za klavírom, ja a Karel s mikrofónmi na móle a okolo nás 17 tisíc ľudí…” neskrýva radosť Igor Timko.

Kapela No Name hrá v zostave Igor Timko, spev, Dušan Timko, gitara, Ivan Timko, bicie, Roman Timko, gitara, Vilo Gutray, basa a Zoli Šallai, klávesy. Viac informácií o skupine No Name nájdete na www.no-name.sk

Zdroj: Nora Krchňáková, NK Factory
Foto: archív kapely No Name