Skupina Peter Bič Project uzatvára rok 2022 krásnou verziou piesne Tichá Noc. „Posledné roky, asi čím som starší, vnímam Vianoce omnoho intenzívnejšie. Sú krásne a mám ich rád,“ hovorí Peter Bič. „ Je to aj poďakovanie všetkým fanúšikom, ktorí sa na nás prišli pozrieť, vypočuť. Tých koncertov nebolo málo, preto poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli k tomu, že tento rok bol naozaj náročný, ale pekný.“ Pred 13timi mesiacmi skupina Peter Bič Project vydala album Hlava, a práve ten sa v týchto dňoch dočkal ocenenia „Platinový album“.

„K pesničke sme pripravili aj vianočný videoklip a už pri jeho natáčaní som sa veľmi tešila na Vianoce,“ dodáva speváčka Viktória Vargová. „Takže budú vlastne dvakrát,“ uzatvára s úsmevom Viktória.

„Do Vianoc nás čaká ešte zopár koncertov, potom nasleduje oddych, čas pre tých najbližších a začiatkom marca už vyrážame na turné,“ dopĺňa Peter.


Od polovice marca 2023 bude skupina na turné v týchto mestách: Prešov, Humenné, Prievidza, Zvolen, Martin, Bratislava, Žilina, Dolný Kubín a Košice.

Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music