Skupina Peter Bič Project aktuálne ponúka svojim fanúšikom nielen svoj hit „Len sa smej“, ktorý stále patrí k najhranejším piesňam v slovenských rádiách, ale tiež prichádza s albumom zachytávajúci ich fantastickú atmosféru vypredaného turné „ Peter a Viktória“.

Musím povedať, že minuloročné turné sa nám veľmi vydarilo. Od prvého koncertu sme sa ho rozhodli aj nahrávať, s tým, že možno z toho urobíme CD. Nakoniec sme urobili 2CD“ hovorí s úsmevom Peter Bič.

Názov albumu je naozaj príznačný „ Naživo“ a obsahuje 15 skladieb. O obal albumu sa postaral Peter Ivan a mix a mastering zas dlhoročný spolupracovník skupiny Roman Šoltys, Štúdio KLAKSON.

„Naozaj sme pozorne vyberali, ktorá verzia sa nám páčila najviac, a tak vznikol album, ktorý mapuje našu cestu za fanúšikmi po koncertoch na celom Slovensku, od Humenného až po Bratislavu. Musím povedať, že vďaka našim fanúšikom a tiež celej skupine Peter Bič Project tak vznikla nádherná spomienka na uplynulý rok“ uzatvára Peter Bič.


Skupina Peter Bič Project však už v polovici apríla príde so svojou novou skladbou. „Máme ju nahratú, pripravili sme aj videoklip a už čoskoro ju predstavíme poslucháčom. Teším sa na to. Viac prezrádzať nebudem.“

Album Peter Bič Project – Naživo vychádza ako 2CD a tiež na všetkých digitálnych platformách.

Zdroj: Tomáš Karpel, WildRiverMusic