Slovenská rocková skupina The Reptilians predstavuje svoj najnovší singel Electrify, vytvorený v spolupráci s popredným distribútorom elektrických kolobežiek a jednokoliek, spoločnosťou MaxBlinker. Nový videoklip natočený v Bratislave a okolí neprináša iba silné riffy a tvrdý hard-rockový sound, ale aj zápal pre svet kolobežkárskej komunity.

Videoklip režírovaný Viktorom Halanom má byť výzvou na budovanie komunity pre všetkých milovníkov kolobežiek, EUC (elektrických jednokoliek) a OneWheels v Európe. Spoločnosť MaxBlinker prišla s nápadom, spojili sa s The Reptilians a spoločne vytvorili hudobný a vizuálny zážitok oslavujúci rýchlosť, slobodu a ekológiu, ktoré elektrické kolobežky prinášajú.

„Je pre nás potešením, že vďaka spoločnosti MaxBlinker sme dostali možnosť nahrať profesionálny song s videoklipom,“ povedal frontman The Reptilians Stano Laktiš. Podľa jeho slov chceli vytvoriť niečo, čo by zdôraznilo subkultúru kolobežkárov, EUC jazdcov a fanúšikov OneWheels. „Vo firme MaxBlinker sme našli dokonalého partnera, ktorý zdieľa našu vášeň pre dobrú rockovú hudbu a dobrodružstvo,“ doplnil Stano Laktiš. Videoklip k Electrify je vizuálnou smršťou a zapôsobí na fanúšikov rocku aj kolobežiek. Skupina The Reptilians a spoločnosť MaxBlinker veria, že tento projekt spojí tieto dve komunity a pomôže šíriť radosť a vášeň pre hudbu a elektronické kolobežky


O The Reptilians:

Kapela The Reptilians je z Bratislavy a vznikla v roku 2019. V súčasnej zostave hrá od mája 2020. Tvoria ju štyria muzikanti a rocková hudba je pre nich skutočnou vášňou. Názov kapely je provokačný, ako aj súčasná doba. The Reptilians sa venuje aj vlastnej tvorbe, pričom na svojom konte má aj profesionálne štúdiové nahrávky Life’s Not Dead a Electrify. Prvá menovaná úspešne 12 týždňov bodovala v rebríčku Demovnica na Rádiu FM, druhá je neoficiálnou hymnou kolobežkárov. Členovia kapely sa rozbehli a potvrdzujú to viacerými koncertami počas roka.

O MaxBlinker:

MaxBlinker je popredný predajca elektrických kolobežiek a jednokoliek v Európe. Svojimi produktami a vášňou pre kolobežkárske dobrodružstvá sa snažia posunúť hranice mobility. Nie je to pre nich len biznis, ale cesta, ktorou sami jazdia.

Zdroj: Martin Fedorko, manažér kapely