Sladké mámenie hitov minulosti, ktorému sa nedá odolať! Veční frajeri i kráľovné bielych tenisiek, príďte s nami vkĺznuť do polnoci ako biely Fiat Mirafiori za zvukov toho najlepšieho, čo nám ponúkajú 70. a 80. roky! Či už chcete napísať svoj discopríbeh, alebo len piť kolu a stískať sklíčka dotykov, náladu vám zaručene urobí nostalgická zmes rock´n´rollu, diska a nezameniteľného československého soc-popu v podaní kapely Funny Fellows. Svoje detské tváre a strašne dobré vlasy predvedú aj naši DJi Arnoštek a Tuzex. Zvonky šťastia v nás rozozvučí chutné občerstvenie z detských čias, kultová výzdoba a legendárne hry. 

V retro štýle vás čaká:
• Výzdoba. Atmosféru doplnia farebné céčka, závesné girlandy z vinylových platní a retro vlajok, stena z Rubikovej kocky a lampiónový sprievod na terase.
• Živá kapela Funny Fellows sa hudbou vracia do starých časov a v originálnom prevedení s dobovými nástrojmi.
• Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol Sega Mega Drive, Playstation a Super Nintendo. V ponuke hier budú Super Mario bros, Duck Hunt, Bomberman, Tekken 3, Donkey Kong a Crash Warped.
• Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty akými sú Deva čokoládky, Kyslé lízanky, Sójové rezy, Doxy cukríky, Pedro žuvačky, Arašidové chrumky, Piknik a Pikao.
• Spoločenské hry. Šach, Grafo, stavebnica Merkur – Raketoplán, Človeče nehnevaj sa, Stolný futbal a hokej.
• Výroba odznakov. Vyrobte si odznak podľa vlastnej fantázie alebo s retro inšpiráciami.
DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.
DJ Tuzex exportuje na náš parket hudobné legendy z minulých dekád. Pod mixpultom schováva “zakázané” pesničky zahraničnej produkcie, ktoré premieša s obľúbenými hudobníkmi domácej česko-slovenskej scény.
• Originálna projekcia od VJ Bliksa.
• Písací stroj ako guestbook

KEDY: 24. 9. (piatok)
KDE: KC Dunaj
ŠTART: 21:00 hod.
VSTUPNÉ: 7€
Viac informácií nájdete na facebooku