Mladá a talentovaná slovensko-anglická speváćka a skladateľka Gigi Ann prichádza po skladbách Devil In Disguise a Breathless s akustickou novinkou Impulsive decisions. Hudbu a text k skladbe napísala Gigi Ann. Spoluautorom hudby a aranžmánu je jej stály spolupracovník, hudobný mentor a producent Andrej Hruška.

“Impulsive decisions je prvá pesnička, ktorú som napísala, keď som dostala vysnívanú gitaru.Text piesne opisuje pocity ľútosti, hnevu a smútku, ale melódia jej dodáva krásne pocity nostalgie. V skladbe rozoberám pocity, ktoré človek prežíva na konci vzťahu. Je to reflexia na spoločne prežité chvíle, zážitky, na všetko dobré, pekné, ale aj na vlastné a partnerove pochybenia. Je o pocite vďaky z prežitého, ktorý nakoniec prinesie prijatie a pokoj,” povedala o svojej novej skladbe Gigi Ann.   

Príbeh skladby do videoklipu umelecky stvárnil talentovaný kameraman a režisér Dominik Janovský, s ktorým už Gigi Ann spolupracovala na videoklipe k skladbe Devil In Disguise. Nakrúcali ho v záhrade domu rodičov speváčky.

“Tento videoklip je pre mňa veľmi osobný, pretože sa nakrúcal u nás doma, v našej záhrade, na miestach, kde rada hrám, spievam a tvorím. Intimitu domáceho prostredia sme zvolili preto, že vždy, keď nám je tažko sa radi vraciame na miesta, s ktorými  máme spojené príjemné zážitky a pekné spomienky. Myslím, že reflexia je v živote človeka veľmi dôležitá. Pomáha nám utriediť si myšlienky a pocity, a umožní nám pohnúť sa ďalej,” povedala o novom klipe speváčka a skladateľka.


Skladba Impulsive decisions sa spolu s predchádzajúcimi singlami a ďalšími novinkami objaví na pripravovanom debutovom EP, ktorého vydanie je naplánované na začiatok budúceho roka.  

Zdroj: Rado Mešša, pro:messa