Chceš sa stať súčasťou nového albumu kapely Good Road? Teraz máš možnosť! Kapela spustila kampaň na podporu ich nového albumu na platforme STARTLAB, kde si môžeš vybrať zaujímavé odmeny, vrátane ich pripravovaného nového albumu.

Cieľom kampane je priniesť našim fanúšikom opäť niečo nové z našej tvorby, v unikátnom spojení modernej popovej hudby a orchestrálnych prvkov, ako sú napríklad husle, flauta, trúbky, trombón či violončelo. Máme pocit, že práve vtedy získava hudba svoju jedinečnosť, osobitosť a emóciu. Práve toto je naším charakteristickým znakom, o čom svedčí, nie len náš debutový album Multiverzum, ale aj náš najnovší singel Slobodná, ktorý je doteraz našou najosobnejšou skladbou a mojou osobnou spoveďou“ prezradila speváčka Bea.

Kapela má aktuálne nahratú polovici ich nového albumu. Nachádzať sa na ňom bude 10 skladieb, z ktorých niektoré už boli vydané ako single. Okrem spomínanej skladby Slobodná sú to tiež skladby Iba ja a ty a skladba Život zmysel má, s ktorou kapela získala 3. miesto v súťaži Košický Zlatý Poklad. Okrem toho, už v lete tohto roka, kapela predstaví ďalšiu novinku z ich pripravovaného albumu.


Nahrávanie CD je finančne aj časovo náročné. Oproti nášmu debutovému albumu sa náklady na nahrávanie, mixáž, mastering a lisovanie CD zdvojnásobili. Ak kampaň dopadne úspešne, tak náš druhý štúdiový album sa nám podarí vydať najneskôr začiatkom roka 2025. Samozrejme, ten kto sa do kampane zapojí a podporí nás si ako odmenu môže vybrať práve náš pripravovaný nový album, ktorý mu zašleme ešte pred jeho oficiálnym vydaním“ prezradil producent kapely Jozef Novotňák.

Všetky potrebné informácie o kampani je možné nájsť na webe kapely a ich sociálnych sieťach.

Zdroj: Good Road