Štúdio Marvel zverejnilo fotografie zo svetovej premiéry filmu Strážcovia Galaxie 3, ktorá sa konala včera večer v Hollywoode. Hviezdy Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sean Gunn, Nathan Fillion, Elizabeth Debicki, Daniela Melchior, Michael Rosenbaum, Will Poulter, Chukwudi Iwuji, Maria Bakalova, Miriam Shor a Nico Santos sa spolu s tvorcami filmu Kevinom Feigem a Jamesom Gunnom prešli po červenom koberci a cestou pozdravili fanúšikov.

Vo filme Strážcovia Galaxie 3 od štúdia Marvel sa naša obľúbená skupina nešťastníkov usadila na planéte Ktoviekde. Netrvá však dlho a ich životy naruší ozvena Rocketovej pohnutej minulosti. Peter Quill, ktorý sa stále spamätáva zo straty Gamory, musí okolo seba zmobilizovať svoj tím na nebezpečnú misiu, aby zachránil Rocketov život – misiu, ktorá, ak nebude úspešne dokončená, môže dosť možno viesť ku koncu Strážcov, ako ich poznáme.


Vo filme hrajú Chris Pratt, Zoe Saldaña, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff, v úlohe Groota sa predstaví Vin Diesel a v úlohe Rocketa Bradley Cooper, ďalej Sean Gunn, Chukwudi Iwuji, Will Poulter a Maria Bakalova. James Gunn je režisérom a napísal aj scenár. Producentom je Kevin Feige a výkonnými producentmi Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Nikolas Korda, Sara Smith a Simon Hatt.

Očakávanú marvelovku prináša do slovenských kín spoločnosť CinemArt SK už 4. mája.

Zdroj: Perla Žinčíková, CinemArt SK