Spevák Tomáš Bezdeda prichádza s novou vianočnou piesňou “Krásne a veselé, ktorú vydáva presne v deň svojich narodenín. “Najprv som sa snažil zložiť muziku na kamarátov text, ale veľmi mi to nešlo a zrazu som zistil, že skladám úplne inú pesničku so svojim textom. Tak vznikla vianočná skladba Krásne a veselé, z ktorej sa veľmi teším pretože milujem Vianoce.” dodáva Tomáš.

Dokonalú atmosféru Vianoc v piesni dotvoril v spolupráci s renomovaným producentom Adamom Kurucom a detským speváckym zborom zo SZUŠ BRIOSO v Žiline pod dirigentským vedením Moniky Bažíkovej. “Mal som obavy, či to vôbec stihneme nahrať s detským zborom, ktorý som mal v hlave a  presne som vedel som akoby mal znieť.” spomína spevák.

Našťastie sa im skladbu podarilo nahrať 2 dni pred lockdownom a dokonca k nej stihli natočiť aj videoklip v krásnom prostredí štúdia Birdland. V spojení s detským zborom, skvelou kapelou (Boris Lettrich:bassgitara, Peter Miháľ: bicie) má pieseň dokonalú vianočnú atmosféru. Vypočujte si a posúďte sami! Skladba je dostupná na všetkých digitálnych platformách.


Krásne a Veselé
…praje Tomáš

Zdroj: Andrea Turčina, Artist Management