Jeseň a zima sú ročné obdobia, ktoré nám dávajú neobmedzené možnosti pokiaľ ide o módu. V tomto čase sa môžeme baviť vrstvami, farbami a textúrami. Každý štýl začína výberom vhodnej obuvi. Preto sme pre vás pripravili prehľad trendov na sezónu jeseň-zima 2023, so zameraním na nenahraditeľnú obuv značky Wojas. Nechajte sa inšpirovať!

Farebné Ankle Boots – odvážne voľby na sivé dni

Prvý trend, ktorý si získava srdcia módnych ikon, sú farebné ankle boots. Už ste unavení z klasických čiernych čižiem? Stavte na odvážnejšie farby. V kolekcii Wojas nájdete návrhy v odtieňoch červenej, zelenej alebo dokonca oranžovej. Tieto topánky sa skvele hodia k outfitom s oversized svetrami a sukňami v geometrických vzoroch.

Dámske kožené čižmy – elegancia a funkčnosť v jednom

Ak ste fanúšičkou vyššej obuvi, určite oceníte dámske kožené čižmy od Wojas. Prečo sú tak univerzálne? No, pretože sa skvele hodia k casual, ako aj elegantným outfitom. Predstavte si tieto topánky skombinované s dlhým, vlneným kabátom a jednoduchými čiernymi šatami. Elegancia v čistej forme!

Chelsea Boots – klasika v modernom prevedení

Chelsea boots sú skutočná klasika, ktorá sa vracia na módné móla každých pár sezón. V kolekcii Wojas nájdete tak tradičné, ako aj moderné verzie tejto obuvi. Chelsea boots vyzerajú skvele v spoločnosti skinny džínsov a dlhšieho saka. Je to štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy!

Workery – street štýl v zimnom prevedení

Workery sú ideálnou obuvou na chladnejšie dni. Pevná podrážka a odolný materiál garantujú pohodlie a teplo a zároveň sú nesmierne štýlové. V ponuke značky Wojas nájdete workery v rôznych farebných a materiálových verziách, vďaka čomu ich ľahko prispôsobíte svojmu štýlu.

Športové akcenty v elegantnom prevedení – tenisky pre odvážnych

Posledným, ale o nič menej dôležitým trendom, sú tenisky, ktoré sa čoraz častejšie objavujú nielen v každodenných, ale aj elegantnejších outfitoch. S teniskami značky Wojas môžete spojiť pohodlie so sofistikovaným štýlom. Predstavte si kombináciu týchto topánok s jemnými, hodvábnymi nohavicami a voľným, ale elegantným topom. Je to dôkaz, že športový vzhľad nemusí byť rezervovaný len na posilňovňu alebo víkendový výlet.

Objavte viac s Wojas

Toto sú len niektoré návrhy topánkových trendov pre nadchádzajúcu sezónu jeseň-zima 2023. Nezáleží na tom, či ste fanúšičkou klasických alebo odvážnejších riešení, v sortimente značky Wojas určite nájdete niečo pre seba. Navštívte našu stránku a objavte plný rozsah možností, ktoré ponúka moderná móda!