Trenčianska formácia TUFIFTY, známa svojou vlastnou autorskou tvorbou a popovou elektronickou hudbou vydáva svoj najnovší singel s názvom „Tvárou v tvár”.  Opäť sa zaoberajú témou vzťahov a touto skladbou sa snažia odkryť poznanie, že žiadny súd, skutočný alebo myslený obrazne, nie je pre nikoho reálnou výhrou a všetky naše rozhodnutia a činy majú svoje dôsledky.

Videoklip k piesni „Tvárou v tvár“ bol zrealizovaný v prostredí Hotela Magnus v Trenčíne. Hereckých postáv sa ujali Silvia Tomiš a Robert Vojsovič, ktorí výrazne prispeli k emotívnej atmosfére videa. Na technickom zabezpečení a strihu videa pracoval Michal Hajtman z MVE studio, ktorý sa podieľal aj na videách k predchádzajúcim skladbám „Hľadá sa“ a „Ľudí mám rád”.

“Pracovať na mixe a masteringu skladieb  TUFIFTY ma nesmierne baví.”  hodnotí Ján Zborovjan zo štúdia AUDIO WIZZARD.  “Každou ich novou skladbou, na ktorej mám príležitosť pracovať, ma prekvapujú vždy o čosi viac. Skladba Tvárou v tvár od TUFIFTY je podľa mňa veľmi silný song, nie len perfektným aranžom a produkciou, skvelým textom, ale hlavne emóciou, ktorá z nej vychádza. Je nádherne nahá a nedokážete okolo nej len tak prejsť a nevšimnúť si ju.”


Singel “Tvárou v tvár“ od TUFIFTY je teraz k dispozícii na všetkých hudobných platformách a videoklip si môžete pozrieť na ich oficiálnom kanáli YouTube.

Zdroj: Vojtech Irša, Tufifty