Pre všetkých fanúšikov zlomených beatov je unikátny DnB zážitok na dosah! Konečne bez obmedzení a podmienok si užijeme tú pravú DnB noc na čele so svetovými menami už tento piatok!

Už v piatok sa po troch rokoch na Slovensku predstaví svetoznáme melodické duo z Anglicka – HYBRID MINDS s ich dvorným MC Tempzom! Liquidfunkový projekt, ktorý je pilierom tohto subžánru a vypredáva shows po celom svete nám predstaví mega hity “Lost”, “Touch”, “Let Me Hold You”, “Brighter Days” a veľa ďalších v bratislavskom Edison Parku!

Tým ale zoznam headlinerov nekončí! Ďalej sa predstaví anglický projekt Document One, ktorý je pevne zakorenený v rámci DnB scény! Pravidelne vydávajú svoje hity na světoznámých labeloch ako Shogun Audio, Technique Recordings & Elevate Records. Tešiť sa môžeme na Hity ako “Holy Moly”, “This Time” alebo “Back To Me”!

Nebude chýbať ani kvalitný slovensko-český support. Vystúpi česko-slovenský producentský projekt Ripple ale aj Drawn Moon. Ďalej Bifidus Aktif, Beaty, Aspect & Lefthandboris – výherca DJ contestu.


Pulsation XL pripravil nie len kvalitný hudobný zážitok ale aj kvalitný sound system & svetelnú show, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Vidíme sa teda s celou DnB komunitou UŽ V PIATOK!

Vstupenky sú stále v predaji v sieti GoOut. Viac sa dozviete na facebooku.

Zdroj: TS