Nadšenie, radosť a standing ovation! Spoločné turné Richarda Müllera a Adely Vinczeovej dopadlo nad očakávania. Dve výnimočné osobnosti vypredali sály v Česku aj na Slovensku a ich „ONA a ON TOUR“ si užívali nielen diváci, ale aj obe hlavné hviezdy. Richard Müller bol milo prekvapený spontánnosťou Adely a tým, že na každom koncerte dokáže vymyslieť iné, niekedy vážne, inokedy vtipné, otázky. Najlepšej slovenskej moderátorke sa podarilo predstaviť hudobnú legendu v novom, netradičnom svetle. Pre veľký úspech sa obaja rozhodli potešiť fanúšikov a s projektom pokračujú aj na jar budúceho roka. Nenechajte si ujsť jarnú časť „ONA a ON TOUR“!

 „ONA a ON TOUR“ Adely Vinczeovej a Richarda Müllera malo úspech! Spojiť talkshow s krásnym koncertom bol výborný nápad, ktorý ocenili diváci v Česku aj na Slovensku. V rámci jedného večera sa ľudia smiali aj dojímali a každé jedno vystúpenie obľúbenej dvojice ocenili obrovským aplauzom.

„Čakal som od toho veľa, veď ide o Adelu Vinczeovú, no i tak som bol prekvapený. Bolo to ešte lepšie ako som čakal. Každý koncert mi kládla iné otázky. My sme sa na toto turné nejako zvlášť spolu nepripravovali. Nechal som jej úplnú slobodu v tom, čo sa ma bude pýtať. A bolo to fantastické. Jej otázky boli chvíľami insitné a chvíľami vážne. Podľa reakcií publika a podľa toho, čo nám ľudia písali na sociálnych sieťach, sa im to páčilo. Ja osobne som bol nadšený a už sa veľmi teším na jarnú časť turné,“ vraví Richard Müller.

Turné teda bude pokračovať aj na budúci rok. Fanúšikovia si doslova vyžiadali, aby Richard a Adela prišli i do ďalších miest. Avšak aj tí, ktorí už program videli, môžu zažiť zase niečo celkom nové. Adeline spovedanie je totiž od koncertu ku koncertu celkom iné.

„Viem, že Adela je veľmi kultivovaný človek a tak som nečakal, že by sa z toho mohlo stať nejaké bulvárne okienko. Ona sa na každý jeden koncert špeciálne pripravila. A pýtala sa ma naozaj na všeličo. Rozkošná otázka napríklad bola, aké by som chcel byť zviera. Alebo aký som mal kostým na prvom karnevale,“ dodal  Richard Müller.

Na koncertoch Richard spieval najväčšie hity svojej kariéry, ale aj novinky z albumu „55“ v špeciálnych úpravách. Nechýbala ani jeho skladba „Adieu Adele“, ktorá je dôkazom rešpektu a platonickej lásky Richarda k obľúbenej moderátorke. Na jar bude repertoár zrejme podobný.

„Ešte to síce neviem úplne presne, ale program asi veľmi meniť nebudeme. Vystúpime totiž prevažne v iných mestách. Ten program je naozaj krásny. My si to užívame a verím, že budú aj ľudia,“ uzavrel Richard Müller.

Richard Müller a Adela Vinczeová v rámci jarnej časti turné pôjdu opäť do Česka aj na Slovensko. Vstupenky sú  k dispozícii v sieti predpredaj.sk, predprodej.cz a v miestnych pokladniach.

 

Ona a On Tour 2018

12.04.2018 Prievidza – Športová hala
13.04.2018 Martin – kino Strojár
16.04. 2018 Piešťany – Dom umenia
17.04.2018 Bratislava – Istropolis
10.05.2018 Praha – Hybernia
11.05.2018 České Budejovice – DK Metropol
18.05.2018 Tatranská Lomnica – Teniscentrum
19.05.2018 Štrbské Pleso – Kempinski
21.05.2018 Michalovce – Chemkostav Aréna
22.05.2018 Bardejov – kino Žriedlo
23.05.2018 Ružomberok – Dom kultúry A. Hlinku
12.06.2018 Považská Bystrica – Športová hala
13.06.2018 Levice – Športová hala

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House
Foto: Igor Petrilla