Ak máte radi kvalitnú hudbu, neváhajte a pridajte sa k fanúšikom skupiny Five Finger Death Punch, ktorá už 31. mája 2023 odpáli v Bratislave svoj koncert. Bude to nezabudnuteľný zážitok!

Five Finger Death Punch, alebo skrátene 5FDP, je americká hard rocková skupina, ktorá vznikla v rokoch 2005 v Los Angeles v Kalifornii. Kapela sa skladá z frontmana Ivana Moodyho, gitaristov Jasona Hooka a Zolty Bathoryho, basgitaristu Chrisa Kaela a bubeníka Jeremyho Spencera. Ich hudba kombinuje prvky heavy metalu, hard rocku a alternatívneho metalu.

Skupina vydala niekoľko úspešných albumov, vrátane „The Way of the Fist“ (2007), „War Is the Answer“ (2009), „American Capitalist“ (2011), „Got Your Six“ (2015) a „F8“ (2020). Ich najväčšie hity zahŕňajú skladby ako „Bad Company“, „Remember Everything“, „Coming Down“ a „Wash It All Away“.

Five Finger Death Punch získali veľké uznanie nielen od fanúšikov metalovej hudby, ale aj od kritikov. Skupina má na svojom konte množstvo ocenení a nominácií, vrátane ceny Metal Hammer Golden Gods za najlepší album a najlepšiu skupinu.


Vstupenky na koncert kúpite v sieti Ticketportal alebo na vivien.sk

Zdroj: Zuzana Badinková, Vivien
Foto: 5FDP
, Vivien