Rádio_FM a bratislavský klub Kácečko sa spojili, aby všetkým nadšencom novej a kvalitnej tanečnej hudby pripravili nezabudnuteľný hudobný zážitok. Do Bratislavy prinášajú vystúpenie DJa a moderátora kultovej relácie rakúskeho rádia FM4 Kristiana Davideka. Na akcii Rádio_FM Night ho v piatok 14. júna v Kácečku so svojimi DJ setmi doplnia FVLCRVM a Galagha.

Show Kristiana Davideka s názvom Davidecks je jednou z najúspešnejších relácií rakúskeho rádia FM4. Je totiž výkladnou skriňou DJov, v ktorej Kristian Davidek okrem legiend objavuje budúce hviezdy a tým udáva trendy v tanečnej, elektronickej, avantgardnej hudbe aj pope. Nové hudobné objavy potom mixuje aj vo svojich DJ setoch hraných v kluboch a na festivaloch po celej Európe. Kristian však verejnosť hudobne vzdeláva nielen svojou rozhlasovou reláciou a živým hraním, ale aj DJ workshopmi, ktoré organizuje niekoľko rokov.


Kristiana Davideka na Rádio_FM Night v Kácečku doplní dvojica slovenských DJov, ktorá má rovnako ako Kristian vášeň a cit k hudobným novinkám. Za DJ pultom sa predstaví FVLCRVM s mixom legiend a hudby menej známych interpretov. Okrem neho sa ako DJ predvedie aj moderátor Rádia_FM Galagha, ktorý sa v relácii Fresh_FM venuje novej hudbe z tanečnej a klubovej scény.

Rádio_FM Night v Kácečku bude teda oslavou novej a kvalitnej tanečnej hudby, ktorú by si žiaden jej fanúšik nemal nechať ujsť.

Viac informácií o akcii nájdete vo FB evente a na webe radiofm.sk.

Zdroj: Lukáš Grešš, Kácečko