Len nedávno ho na sociálnych sieťach označili za veterána scény. Za gramce v klube sa prvýkrát postavil v roku 2000, jeho debutová EP ‘M.Case’ vyšla takmer pred 2 dekádami v roku 2004, má za sebou hrania po Európe, Amerike aj Kanade. Na Spotify či Youtube nemá milióny streamov alebo pozretí, ale tento rok v marci oznámil vydanie svojho debutového albumu.

Z debutu, ktorý vychádza v piatok 17. Novembra 2023 na vlastnom labely Leporelo vydal už dva single ‘Sun Meadow’ a ‘Klenová 1’. Už z nich je celkom jasné zvukové smerovanie albumu. Hudba do klubov, techno, minimal techno, klasický house, deep house, acid. Hudba, ktorá je hypnotická, groovy, hudba, s ktorou sa môžete vďaka priamočiarym aranžom zžiť, hudba, ktorou sa vracia na svoje začiatky a ktorou Milos od začiatku svojho pôsobenia na scéne žije.

Milosov debutový album sa volá ‘No One Can Affect This’ a odkazuje na udalosti posledných rokov, ktorého ho postretli a ktoré, ako už názov napovedá, nemohol ovplyvniť. Či už to bola Milosova rakovina, s ktorou 2 roky bojoval alebo COVID, alebo aj to, ako vidí súčasnú scénu elektornickej hudby a zmeny, ktoré sa na nej za posledné roky udiali a to, že sa aj z elektornickej hudby vo veľkom vytráca originalita s obrovskou snahou znieť podľa toho, čo je práve trendy. Nájdete na ňom 14 trackov od príjemnej elektroniky až po drsnejšie acid techno.

Album ‘No One Can Affect This’ si už teraz môžete v digitálnej podobe predobjednať alebo pre-savenuť na linku.


https://www.youtube.com/channel/UCOVOgC6PXlDsLQzw_bIKXwg

Milosov debutový album ‘No One Can Affect This’ sa už teraz dá predobjednať na Bandcamp profile vydavateľstva Leporelo, kde sa 10. Novembra uskutoční aj virtuálna LISTENING PARTY albumu.

Zdroj: Leporelo