Stromček, darčeky, vianočná pohoda rodinky pri stole a opitý Santa? Áno, toto je novinka od kapely NIEčO NAVYšE, ktorá prišla s novým hitom. Chcú tak poukázať na veľkolepý boom okolo Vianoc, ktorý trvá už od septembra.

To, že nová pesnička bude paródiou na klasické Vianoce, si vymysleli chalani. „Vianočné ozdoby nájdeme v obchode už pomaly od leta, zelený škriatok s vianočnými ponukami na nás vyskakuje od septembra, čo ma neskutočne vytáčalo. Preto sme si povedali, že náš ďalší song bude o tom,“povedal spevák kapely Willo.

Už dlhší čas sa pohrávali s myšlienkou, že by bolo vhodné vytvoriť „vianočný song“, ale ako už býva zvykom u tejto mladej partičky, nemohlo ostať pri klasických vločkách, darčekoch, chutnej atmosfére. Do tejto spolupráce si pozvali aj rapera Mrázika,ktorý sa svojej úlohy chopil statočne, nenechal nič na náhodu a nahrávanie si veľmi užíval.

S víziou klipu prišli chalani z VLN Production, ktorí s kapelou spolupracovali už na ich piatom video klipe, preto presne vedeli, čo si môžu dovoliť a s čím budú spokojní. Dva dni natáčania, množstvo príprav, ľudí a rekvizít znamenalo,že to bude jedna veľká zábava.

Vo videoklipe sa objaví Santa,Mikuláš, Snehulienka a „klasická šťastná rodinka“, ktorá sa teší na Štedrý večer. Po večeri sa im však naskytne nie príliš vábny pohľad, keď namiesto darčekov nájdu pod stromčekom…. Ale to vám už neprezradíme, pozrite si nový klip od chalanov z NIEčO NAVYšE a zistíte, čo to bude 😀 Nezabudnite sa zapojiť ani do súťaže, ktorá je spojená s uvedením nového klipu!

Autor : LG

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.