Víťazka populárnej speváckej súťaže SuperStar 2020 BARBORA PIEŠOVÁ vydáva kolekciu nahrávok, ktoré v najsledovanejšom TV programe prvej polovice roku 2020 zazneli v jej podaní.

Na albume nechýba ani emotívna superfinálová verzia, ktorá rozplakala nielen porotu na čele s Leošom Marešom. Album pochopiteľne ponúka aj piesne, ktoré Barbora spievala spoločne s ďalšími účastníkmi súťaže.

Barbora takmer dva týždne po finálovom kole ponúka svojim fanúšikom už vlastnú pieseň s názvom Dážď, ktorá vznikala počas súťaže. „Pieseň je v mojom štýle  pre mňa nazvanom “nádejná hudba“. Text dodáva hudbe silu a gradáciu a to mi dáva zmysel a emóciu,“ upozorňuje na svoj emotívny nový singel speváčka. Takmer dvadsaťročná Baša (budúci týždeň bude mať 20 rokov) po súťaži nezaháľa a má už v hlave pripravené ďalšie skladby, ktoré budú na jej debutovom albume. Vyjde určite na jeseň, najneskôr do konca tohto roka.

Vypočut si a sťahut piesne z jej albumu SuperStar môžete tu.

Tak, ako víťazka Barbora Piešová, aj tretí v poradí, MARTIN SCHREINER, ponúka piesne na svojom albume SuperStar. Nechýba ani pôsobivý duet Dusk Till Down s Dianou Kovaľovou, ktorý počas jedného z divadelných kôl donútil porotu k potlesku v stoji. Počúvajte a sťahujte album Martina Schreinera na tomto mieste.

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music