Počas šíriacej sa epidémie koronavírusu musia byť zodpovední aj tí, pre ktorých sú verejné podujatia doslova živobytím. Svoje o tom vie aj trenčianska kapela Volume, ktorá na fanúšikov nezabúda ani v týchto dňoch.

Moderná doba prináša rôzne výdobytky, medzi ktoré patria aj sociálne siete. “Práve vďaka nim môžeme byť v neustálom kontakte s ľuďmi, ktorým chýbajú naše vystúpenia,” povedal na margo aktuálnej situácie a zrušených koncertov spevák skupiny Volume Majo Krátky. “Rozhodli sme sa aspoň takouto formou dať všetkým najavo, že sme stále s nimi tak, ako sú aj oni s nami,” dodal.

Na facebookovej fanpage kapely si tak môžete nájsť nezvyčajné akustické prevedenie hneď niekoľkých skladieb od Volume, ako napríklad pilotný singel z posledného albumu s názvom Pravá tvár, Ku hviezdam, To, čo už dávno viem a iné. Zaujímavosťou je, že ďalšiu skladbu, ktorá bude zverejnená, si môžu fanúšikovia vyberať v komentároch sami. A vyberať je skutočne z čoho. Kapela Volume má na svojom konte totiž už 4 albumy.

Zdroj: Volume

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.