Slovenský house DJ a producent PHILIPEE  mal pred 2 rokmi sen vytvoriť youtube DJ-mix formát po vzore DJmagTV či Boiler Room s názvom EEtv. Ako pridanú hodnotu chcel modernú tanečnú hudbu okoreniť hudobníkmi či špeciálnymi hosťami zo Slovenska i zahraničia.

Po vydaní 4.dielu svojej show a nenájdení vhodného sponzora sa rozhodol ísť na vlastnú päsť a prenáša EEtv zo štúdia do klubov pod názvom ExperiencE – na hudobný support si pozval profesionálnych hudobníkov, saxofonistu zo Sax Beatz a huslistu Petra Fajtu.

Diváci tak budú môcť naživo počuť špeciálne verzie svetoznámych tanečných skladieb ako napr. Avicii – Without You so saxofónom, či Swedish House Mafia – Don’t You Worry Child s huslami.
„Kombinácia živých nástrojov s modernou hudbou je pre diváka pridaná umelecká hodnota a prináša intenzívnejší zážitok, vytvorí živší efekt ako len samotný DJ. Mojim cieľom je navodiť ľuďom v kluboch zimomriavky zo špeciálnych kombinácií melodických skladieb s hudobnými nástrojmi a tvrdších party skladieb“ vraví PHILIPEE, známy napr. skladbou Feel feat. VeronikaS.

Premiéra projektu ExperiencE sa uskutoční v piatok 15.júna v modernom veľkom clube Montego v Rimavskej Sobote. Počas večera sa budete môcť zabaviť na súčasné housové štýly ako Future House, Deep House či tvrdší Bass House a EDM.

Na posilnenie eventu boli prizvaní známi slovenskí DJi a producenti – Drozďo&Demex, ktorých skladby ako It’s you či All night poznáte zo slovenských rádií. Tešiť sa môžete aj na darčeky a špeciálne drinky od hlavného partnera TatraTea.

Viac informácií o projekte ExperiencE získate na facebooku, Pre prvých 40 návštevníkov je pripravené prekvapenie v podobe hudobného CD Philipee&Drozdo&Demex.

Zdroj: Filip Hertz