Barová party scéna v Žiline sa rozrástla o nového člena. Celému konceptu dominuje dizajnový strop z 20-tisíc plechoviek, ktorý slúži na vizuálne doplnenie atmosféry priestoru. 

Pancha Skybar sa nachádza sa na desiatom poschodí Holiday Inn Žilina a barový, gastronomický a hudobný zážitok z návštevy si budete môcť vychutnávať každý piatok. Práve Žilina je vhodné miesto pre vytvorenie hudobného baru na európskej úrovni.

Pancha Skybar má zadaný elektronický štýl hudby a jeho subžánre. Produkcia je tvorená z radov špičkových slovenských, zahraničných DJov, ale chceme dať priestor aj mladým, talentovaným DJom, ktorí nie sú až tak známy. Každý piatok hrá v bare jeden z jej rezidenčných DJov a jeden hosťujúci. Atmosféra je umocnená audiovizálnou show na čo je práve využívaní strop z plechoviek.

Pre dokonalú symbiózu hudby, svetiel a zvuku sú v bare sú inštalované reproduktory zvuk Void accustic, ktoré sú nielen dizajnové ale patria medzi tie najkvalitnejšie na trhu. (foto DJ pult s výhľadom)

V Pancha Skybar-e si doprajete cocktaily, shoty od profesionálnych barmanov, k nim alebo vínu si môžete do 22:00 dopriať výborné tapas menu a to všetko prežívať s jedinečným výhľadom na Žilinu a jej okolie.

Bar má vyladené všetky aspekty pre to, aby sme sa počas návštevy cítili maximálne komfortne a užili si večer a je dostupný pre návštevníkov z celého Slovenska. Pancha Skybar vám k vašej návšteve vie zabezpečiť ubytovanie za zvýhodnenú cenu v hoteli, kde je umiestnený. 

Od otvorenia baru máme prevažne pozitívne ohlasy. Budeme radi keď naši hostia u nás nájdu to miesto, kde môžu prísť osláviť záver týždňa so svojimi priateľmi. To miesto sme vytvorili pre nich a práve ľudia Panchi dávajú dušu a zmysel.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

✨ #bartender #skybar #Friday #Pancha

Príspevok, ktorý zdieľa ?????? ?????? (@pancha_skybar),

Zdroj: Lucia Heidlerová, Pancha Skybar
Foto: Pancha Skybar