Julka Levik

Po tom, čo sa Anita Soul vrátila na scénu 10. novembra vďaka skladbe “Lepšie mi je”, nám dnes prináša aj ďalšiu novinku s názvom “Už Si Môj”!. Song vyšiel v prvý decembrový deň aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postarala speváčka a Martin Staňo z Gemini video, za kamerou Juraj Škula. Okrem iného vidieť v klipe najnovšiu zimnú kolekciu Liu Jo z bratislavského OC Centrálu a limitovanú edíciu tenisiek Jordan z trendového The Streets.

Na songu sa podieľali rovnaké mená ako na novembrovej nahrávke “Lepšie Mi Je”. Pieseň vznikla v spolupráci so skladateľom Jayom Dott Cee v konečnej koprodukcii a hudobnom aranžmá, ktorý upravil hudobník a speváčkin partner, Eugen Vizváry. Anite s textom vypomola speváčka Laris Diam a o mix/master sa postaral zvukový inžinier Maiky Beatz. Anita nám prezradila, že sa chystá vypustiť do sveta nový projekt.

„Pesnička je o láske. Láske jednoduchej a prirodzenej, takú akú si predstavuje každý z nás a čo od nej očakáva. Okrem toho, že vo vzťahu je potrebná chémia a iskra, potrebujeme vo vzťahu cítiť dôveru, blízkosť, empatiu, bezpečné útočisko či porozumenie.. To sú tie jednoduché, no veľmi podstatné veci, ktoré napĺňajú plnohodnotný vzťah a ktoré nás robia šťastnými. „Ak sme zamilovaní, obsiahli sme v sebe celý svet“, ako povedal múdry básnik Howard Macey… Táto pesnička nadväzuje na môj singel „Lepšie mi je“ a song „Už si môj“ je vysvetlivka s kým mi je lepšie a prečo … lebo ,,všetko mi dáva:) a je môj!“ , vysvetľuje myšlienku novej skladby Anita Soul. Okrem iného je to ďalšia skladba, ktorá predznamenáva nový album, ktorý má vyjsť na jar v roku 2023!


Veľmi sa teším na toto obdobie a hlavne to, že opäť tvorím, takže ešte dokonca roka vydám skladby, ktoré budú na mojom albume a to v slovenskom jazyku. Album plánujeme už vydať začiatkom roka,” prezradila speváčka nadšene na záver.

Zdroj: Jana Trellová, PR Manager
Foto: Julka Levik