Zaujímavý zjav na hudobnej scéne, speváčka Sima, má ďalší skvelý song „Princíp vzájomnosti“. Opäť na ňom spolupracovala s raperom Egom. Piesne sympatickej umelkyne majú niekoľko miliónov pozretí a je veľmi pravdepodobné, že aj táto spolupráca bude mať podobný osud. Sima si, tak ako vždy, text napísala sama, hudobne sa pod skladbu podpísali Tomáš Gajlík a mladý začínajúci producent Skinny Tom.  „Princíp vzájomnosti“ je o vzťahu medzi mužom a ženou. Sima už stihla k piesni nakrútiť aj videoklip, pri výrobe ktorého zažila kurióznu situáciu. Nakrúcal sa na streche 7-poschodového domu a náhodní okoloidúci chceli volať políciu, pretože si mysleli, že z nej plánuje skočiť. Nič také sa nestalo a na svete je skvelý rebelský song!

Speváčka a raperka Sima prichádza s novým singlom s názvom „Princíp vzájomnosti“. Text si napísala opäť sama, hudbu jej zložili Tomáš Gajlík a mladý začínajúci producent Skinny Tom. Na sviežej skladbe spolupracovala s raperom Egom.

„Pieseň je o vzťahu medzi ženou a mužom. S Egom sme boli v štúdiu a dala som mu vypočuť skladby z vtedy ešte rozrobeného albumu. Vznikol nápad, že by sme mohli urobiť ďalšiu spoločnú skladbu, a tak sme začali uvažovať nad témou, ktorá by obom vyhovovala. Chceli sme spraviť niečo odlišné než predtým, niečo čo už nebude o sklamaní v láske. Ego prišiel s nápadom, že keďže sa album venuje hlavne ženským záležitostiam, spravíme niečo ako ženy verzus muži. Mne sa hneď tento nápad zapáčil a behom dvoch dní som napísala svoju slohu. Princíp vzájomnosti je najvýstižnejší názov, aký táto skladba môže niesť,“ prezrádza Sima.

S Egom Sima nespolupracuje prvý raz. Na konte už majú jednu spoločnú pieseň, ktorá trhala rekordy pozretí na youtube. Dosiahla viac ako 8 a pol milióna videní! „Princíp vzájomnosti“ má šancu na podobný úspech.

„Začiatok našej spolupráce bol veľmi zaujímavý. Stretli sme sa v štúdiu pred takými štyrmi rokmi, kde ma Tomáš Gajlík predstavil Egovi ako mladú začínajúcu speváčku. Pamätám si, že bol svojský a zároveň veľmi milý. Je to asi najsrdečnejší človek, akého poznám. Beriem ho ako veľkého brata, ktorý vo mňa veril a dal mi šancu, a ktorému budem do konca života vďačná,“ vyznala sa Sima.

K singlu stihla sympatická umelkyňa nakrútiť aj videoklip. Vznikal na viacerých miestach a účinkuje v ňom spolu s „veľkým bratom“ Egom.

„Naša predstava k tomuto klipu bola jednoduchá – chceli sme natočiť streetový klip na miestach, kde to dobre vyzerá, ale zároveň sme chceli, aby to nebolo klišé. Preto sme sa snažili nájsť dobre vyzerajúce scény vo viacerých mestách, ako napríklad v mojej rodnej Trnave, v Bratislave, v Piešťanoch a v Nitre. S nakrúcaním sa mi spája celkom vtipná príhoda. Celý tím sme čakali Ega na streche 7-poschodového baraku. Tak som stála na jeho okraji a telefonovala s Egom, aby som ho navigovala na parkovisko. Zistila som, že ľudia, ktorí ma zospodu videli, chceli volať políciu, pretože si mysleli, že chcem skočiť kvôli „nešťastnému rozchodu po telefóne“,“ smeje sa Sima.

Nič také sa našťastie nestalo a na svete je klip, pripravený atakovať miliónové hranice pozretí. Singel je súčasťou Siminho albumu „Femina“ v rebelsko-ženskom podaní z pohľadu 21 ročnej ženy.

 

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House
Foto: RukaHore