Skvelá správa pre rodičov, ale najmä ich deti! V Bratislave bude jedinečný festival „Festík“, ktorý na jednom mieste združí všetkých umelcov z oblasti tvorby pre deti. Vystúpi na ňom Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, Paci Pac a mnohí ďalší. Súčasťou tohto najveselšieho detského festivalu bude aj ďalší mimoriadne atraktívny program vrátane kreatívnych, športových, edukačných aj environmentálnych aktivít. „Festík“ sa rozhodli zorganizovať ľudia z agentúry Evency, ktorí sú sami rodičmi a podujatie tohto druhu im v hlavnom meste chýbalo. Ich ambíciou je pripraviť najveselší festival, na ktorom sa zabavia malé deti, tínedžeri, ale aj rodičia a starí rodičia. Nenechajte si ho ujsť! Bude pod holým nebom v areáli Incheba Parku 26-ho a 27-ho mája 2018.

Bratislava zažije unikátny multižánrový festival „Festík“. Podujatie je výnimočné najmä tým, že na jednom mieste ponúkne populárnu hudobnú produkciu pre deti, ktorá na Slovensku existuje.

„Našou hlavnou motiváciou bolo zistenie, že v okolí Bratislavy neexistuje zábavne kultúrno-športové podujatie, ktoré by združovalo umelcov tvoriacich pre deti, a kde by deti pod holým nebom mohli zažiť atmosféru veľkého detského festivalu. Existuje niekoľko podujatí v menšom rozsahu, náš festival bude ale výnimočný tým, že sa našim malým, väčším a aj dospelým návštevníkom budeme snažiť ponúknuť rozmanité aktivity – kreatívne, športové, edukačné aj environmentálne – a zároveň aj hudobno-zábavné vystúpenia ich obľúbených interpretov počas dvoch nabitých dní, na jednom mieste,“ vysvetľuje ambasádorka „Festíka“ Katarína Šebestová z organizátorskej agentúry Evency.

Katarína je mladá moderná matka a má presnú predstavu o tom, ako by malo vyzerať zaujímavé  a podnetné trávenie voľného času s jej ratolesťou. Aj preto sa rozhodla spojiť sily s ďalšími podobne zmýšľajúcimi rodičmi a vybudovať nový unikátny festival. Keďže sama vie, že rodičia vyberajú podujatia najmä podľa toho, čo sa páči deťom, gro programu „Festíka“ bude zamerané na ne. Avšak neostane len pri tom.

„Program sa nám neustále rozrastá, pretože záujem aj zo strany umelcov je veľký. Už teraz viem povedať, že sa určite môžeme tešiť na Mira Jaroša, Smejka a Tanculienku, či Paci Pac. Pripravujeme tiež bohatý sprievodný program – workshopy na rôzne zaujímavé témy, ale i diskusie,“ dodáva Katarína Šebestová.

Katka a jej kolegovia veria, že „Festík“ bude úžasným miestom na skvelý rodinný víkend. Bude mať aj charitatívny rozmer, čiže chce podprahovo najmenších účastníkov učiť aj pomoci druhým. V centre záujmu však bude zábava.

„Trúfame si stať sa najveselším festivalom a podľa prvotnej spätnej väzby sme vykročili správnou nohou. Zameriavame sa na zážitok pre deti, pre teenagerov aj dospelých návštevníkov a zároveň na skvelý servis pre všetkých. Nie je to jednoduchá úloha, naopak, skôr náročná výzva, ale na festivale pracuje tím skúsených ľudí, čo je najlepšia záruka úspechu,“ uzatvára ambasádorka „Festíka“ Katarína Šebestová z Evency.

„Festík“ bude na otvorenom priestranstve v areáli Incheba Parku 26-ho a 27-ho mája 2018. Lístky naň sa už začali predávať v sieti Predpredaj.sk Viac informácii získate na oficiálnom evente

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House