28 mája 2023 sa mesto Bratislava stane epicentrom hudobného sveta, keď slávna britská hudobná skupina Depeche Mode vystúpi na jednom zo svojich najväčších koncertov v histórii. Táto legendárna skupina, ktorá sa stala ikonou elektronickej hudby, prinesie fanúšikom na Slovensko neuveriteľný zážitok plný hudobných hitov a energie.

Koncert Depeche Mode sa bude konať na Národnom futbalovom štadióne, ktoré je známe svojou atmosférou a schopnosťou hostiť obrovské hromadné podujatia. Tento koncert bude súčasťou ich svetového turné, ktoré oslavuje ich úspešnú kariéru a zároveň predstavuje ich najnovší album ale takisto je to spomienka na zosnulého a nenahraditeľného člena ich kapely Andyho Fletchera. 

Depeche Mode vznikli v roku 1980 a odvtedy si získali masívne množstvo fanúšikov po celom svete. Ich jedinečný zvuk, kombinácia elektroniky, rocku a textov plných emocionálneho náboja, ich odlišuje od ostatných skupín a stala sa kľúčovou súčasťou hudobnej histórie. Ich hity, ako napríklad „Enjoy the Silence,“ „Personal Jesus“ a „Just Can’t Get Enough,“ zazneli v rádiách a hudobných festivaloch po celom svete.


Počas tohto koncertu Depeche Mode sľubujú fanúšikom nezabudnuteľnú show. Ich živé vystúpenie je známe svojou energiou a vizuálnymi efektmi, ktoré sprevádzajú každú skladbu. Hudobníci vynikajú svojou charismou a schopnosťou pripútať publikum k hudbe. Depeche Mode je tiež známe svojimi skvelými vizuálnymi projekciami a sofistikovanou scénografiou, čo vytvára dokonalé vizuálne a hudobné zážitky.

Pri príležitosti tohto koncertu sa očakáva, že Depeche Mode predstavia aj skladby z ich najnovšieho albumu “Memento Mori”, ktorý prináša nové zvukové experimenty a inovácie. Tento album dokazuje, že skupina je stále schopná prekvapiť a inšpirovať po toľkých rokoch na scéne.

Všetky generácie Depeche Mode z celého Slovenska a okolitých krajín sa tešia na tento výnimočný hudobný zážitok, keďže koncert v Bratislave bude pravdepodobne jednou z mála príležitostí vidieť túto legendárnu skupinu naživo. Jeho výnimočnosť spočíva nielen v hudobnom talente  ale aj v ich schopnosti vytvárať atmosféru a prenášať emócie cez svoje piesne. 

Organizátori koncertu sa starajú o to, aby tento večer bol nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých fanúšikov. Urobili všetko pre to, aby zabezpečili bezpečnostné opatrenia a pohodlie pre návštevníkov. Národný futbalový štadión ponúkne dostatočný priestor pre veľký počet ľudí, aby sa mohli spolu s Depeche Mode ponoriť do ich obľúbených hitov.

Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal.sk a na Vivien.sk

Autor: Zuzana Šulíková, PartyPortal.sk