RDS ART Group

Dom umenia RDS ART Group má dôvod na oslavu! V nedeľu 12. mája slávi svoje narodeniny a pozýva všetkých na nezabudnuteľnú oslavu plnú tanca a spevu. Príďte na Laurinskú 14 do centra Bratislavy a užite si otvorené hodiny tanca, spevu a herectva úplne zadarmo! Od 15:00 do 19:00 hodiny čaká na všetkých bohatý program, ktorý si užijú deti aj dospelí!

Chcete sa naučiť nové tanečné kroky? Príďte na otvorené hodiny, kde si môžete vybrať z rôznych štýlov, ako je Balet pre začiatočníkov, Hustle, Ballroom Elite, High Heels, Fusion, Latino Pop Style, Contemporary či K-POP. Ak preferujete cvičenie, vyberte si z ponuky Bootyful, Flexibility, Buď Fit, Flexi yoga, Čchi-Kung, Box, Vinyasa Yoga alebo Boost Energy.
„Pre najmenšie talenty sme pripravili špeciálne hodiny, kde sa môžu učiť spev, herectvo, dabing a tanec pod vedením skúsených lektorov. Deti vo veku od 2 do 15 rokov si teda určite prídu na svoje! Z pohybových aktivít sa môžu tešiť na tanečnú prípravu, k-pop, pohybovňu či balet,“ pozýva Miro Marciš z RDS Art Group.


Všetky hodiny budú viesť skúsení a kvalifikovaní lektori, ktorí majú bohaté skúsenosti z komerčných projektov, ako aj divadelných dosiek. Na hodinách kladú dôraz na techniku, správne dýchanie, zlepšenie výkonnosti, udržanie motivácie, no najmä je ich cieľom, aby všetkých hodina bavila. A to nie je všetko! Počas osláv bude v RDS aj nábor do hlasovej databázy v nahrávacom štúdiu. Ak sa chcete stať súčasťou zaujímavých projektov a reklám, neváhajte a príďte 12. mája do RDS ART Group.

„Okrem tohto sa môžete zapojiť aj do súťaže o najkreatívnejšiu fotku alebo video z Domu umenia a získať atraktívne ceny! Stačí, keď použijete hashtag #oslavujemesrds a označíte profil @riverparkdanceschool na sociálnych sieťach,“ prezradil Miro Marciš.

Za dva roky na novej adrese stihol Dom umenia hostiť niekoľko zaujímavých umelcov z tanečného alebo divadelného sveta. Pozvanie na workshopy prijali tanečníci Hope Maimane, Petra Ravbar, Dominika Rošková, Kristína Tukan, John Patrick Olegario, Ginger, Joris Yacoub a Eliška Lenčešová. O svoje herecké či spevácke skúsenosti sa prišli podeliť aj mená ako Daniel Dangl, Alžbeta Bartošová, Braňo Deák, Nela Pocisková, Dárius Koči a mnohí ďalší.

„Okrem tanca, cvičenia, spevu či herectva, sa v Dome umenia venujú aj nahrávaniu svojich vlastných podcastov Po Špičkách, kde odkrývajú zákulisie nielen divadelného sveta očami detí, ako aj dospelých. Pozvanie na rozhovor prijali športovci, umelci a iné zaujímavé osobnosti ako Mária Čírová, raper Ego, Monika Bagárová, Ľubomír Višňovský, Jana Hubinská, Ján Ďurovčík, MUDr. Jana Žemličková či Roman Abrahám,“ vysvetľuje Miro Marciš z RDS Art Group.


Hlavnou filozofiou RDS ART Group je vychovávať mladé talenty, pre ktorých je tanec, spev či herectvo vášňou a chcú sa umeniu venovať naplno. V ponuke RDS ART Group preto nájdete aj tanečné skupiny The Wave, Souljam a krOWN. Ide o tanečné skupiny, ktoré sa venujú tanečným štýlom moderna, jazz, hip-hop alebo kórejskému štýlu K-POP. Pre tých, ktorí chcú dobiť dosky, ktoré znamenajú svet, majú v ponuke Muzikálovú akadémiu. Ide o koncept pre deti od 6-16 rokov, ktoré sa chcú venovať spevu, herectvu a tancu súčasne. Vďaka čomu sa stávajú komplexnými umelcami, zaujímavými pre nejedného producenta. Využite príležitosť a staňte sa členom jednej zo skupín. Prihláste sa konkurz, ktorý sa koná už 9. júna na Laurinskej 14 v Bratislave. Viac informácií a kompletný rozvrh nájdete na rdsartgroup.sk

Zdroj: Nora Krchňáková, NK Factory

Foto: RDS ART Group