Event House v Žiline privíta 26. decembra 2018 hudobný projekt Malalata. Stane sa súčasťou bláznivej Štefanskej párty. Atmosféru doplní DJ DayD, ktorý zahrá electro swing, nu jazz či world´n´bass.

Druhý sviatok vianočný sa už tradične spája s veľkou oslavou a zábavou nazývanou ako „Štefanská“. Event House Žilina si tento rok na 26. decembra pre Žilinčanov prvýkrát pripravil Štefanskú párty. „Každoročne sa cez Vianoce stretáva rodina a priatelia. Po čarovnom Štedrom dni sa na Štefana chcú všetci jednoducho vyblázniť.  Preto sme sa rozhodli priniesť do Event House Žilina veselú Štefanskú  párty, kde sa budú všetci spolu baviť, tancovať a oslavovať,“ uvádza marketingová manažérka priestoru, Zuzana Danechová.

Hlavným hosťom bude hudobný projekt Malalata. Dvaja mladí Dj-i sú na hudobnej scéne už viac ako 11 rokov. Známi sú nie len na Slovensku a v Česku, no so svojím projektom vystúpili v Japonsku, USA či Mexiku. Ich typickým znakom sa stali pásikavé tričká, v ktorých vystupujú na väčšine koncertov. Súčasťou Štefanskej párty bude tiež DJ DayD, ktorý je známy hlavne zaujímavou tvorbou zo žánrov ako electro swing, nu jazz či balkánskou hudbou.

Štefan je skvelou príležitosťou na stretnutia priateľov či spolužiakov, ktorí sa dlho nevideli a chcú sa spolu dobre zabaviť. Preto bude priestor pripravený tak, aby si mohli v prípade záujmu návštevníci vopred rezervovať stôl a mať tak pohodu a komfort počas celej noci,“ dodáva Zuzana Danechová.

Príďte sa zabaviť na Štefanskú párty s energickou Malalatou, DJ DayD, bláznivými drinkami a skvelou atmosférou už 26. decembra 2018 v Event House Žilina na Bytčickej 16.

Viac informácií nájdete na Facebook udalosti. Vstupenky je možné zakúpiť prostredníctvom siete ticketportal.sk alebo priamo na mieste.

Zdroj: Karin Šandorová, PR manager

close

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Nebudeme Vás do ničoho nútiť.
Z odberu newslettera sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri.
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasíte s nevyhnutným spracovaním vyplnených údajov pre účely zasielania newslettera.