Ohromná energia, farby, fantastická hudba a šou, aká sa vidí len raz za rok! Jeden z dlhodobo najhranejších hudobníkov podľa Medzinárodnej federácie hudobného priemyslu IFPI Alle Farben sa predstaví v Bratislave. Ale pozor! Organizátori zmenili miesto jeho koncertu, pričom jedným z dôvodov je dopravná nehoda DJ-a Maireeho, ktorý mal na tomto koncerte tiež hrať. Fanúšikovia si Alle Farbena teda môžu vychutnať v komornejšom prostredí. Úžasnú hudobno-svetelnú šou predvedie vo vyhovujúcejšom Majestic Music Clube na Karpatskej ulici.  Nenechajte si ujsť koncert  autora hitov „Little Hollywood“, „Bad ideas“ alebo „Rosie“! Počas večera vystúpia aj skvelí slovenskí DJ-i Milan Lieskovskí, Emtydee či Drahosh. Spojenie týchto mien sľubuje nadupanú párty, na ktorú žiaden účastník tak skoro nezabudne! Stretneme sa 10. novembra.

Jeho hity „Little Hollywood“, „Bad ideas“, „Rosie“ a ďalšie znejú v rádiách všade na svete niekoľkokrát za deň. Napokon, je jedným z najhranejších hudobníkov podľa Medzinárodnej federácie hudobného priemyslu IFPI. DJ Alle Farben valcuje hudobnú scénu a už čoskoro  budeme mať jedinečnú príležitosť jeho hity nielen počuť, ale aj vidieť šou, ktorú k nim nachystá.

„Všade, kde hrám, sa snažím priniesť niečo nové, unikátne. Chcem, aby si fanúšikovia odniesli zážitok, na ktorý len ta nezabudnú. Budem rád, ak im energia, ktorú načerpajú na koncerte, vydrží ešte dlho. V mojej hudbe je cítiť rôznorodosť sveta, všetky jeho farby. Som presvedčený, že práve hudba môže spájať ľudí rôznych národov a vyznaní. Teším na slovenských DJ-ov, ktorých si rád vypočujem a verím, že ma aj inšpirujú,“ povedal Alle Farben. 

Medzi hudobníkmi, s ktorými sa mal Alle Farben striedať na pódiu, mal byť aj jeden z našich najúspešnejších DJ-ov Mairee. Mal však dopravnú nehodu a to je aj dôvod, prečo sa organizátori rozhodli preložiť koncert do iných priestorov.

„DJ-ovi Maireemu želáme skoré uzdravenie a veríme, že sa čoskoro stretneme na pódiu. Zatiaľ si ale fanúšikovia môžu Alle Farbena vychutnať v komornejšom prostredí v Majestic Music Clube na Karpatskej ulici. Alle Farben je skutočný fenomén, ktorého koncert sa nedá opísať, musíte ho zažiť. Návštevníci slovenského koncertu k tomu dostanú bonus navyše. Vystúpenie tohto skvelého nemeckého muzikanta budú dopĺňať top slovenskí DJ-i. Mená ako Milan Lieskovský, Emtydee a Drahosh azda netreba predstavovať. Sú zárukou toho, že koncert bude naozaj nezabudnuteľný,“ uzatvára Marko Šebesta z organizátorskej agentúry Evency. 

Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.sk

 

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House
Foto: David Rasche