Tohtoročná naj udalosť v oblasti rodinnej zábavy sa blíži, najveselší detský festival FESTÍK bude už tento víkend! Okrem fantastického programu pripravili organizátori viacero vychytávok, ktoré ocenia asi všetci rodiča malých detí. Mimoriadny dôraz totiž kladú na bezpečnosť. Výbornou pomôckou pre návštevníkov bude mobilná aplikácia Ťappka, ktorá je k dispozícii zadarmo, a vďaka nej sa dá jednoducho dohliadať na deti. Rodičia do nej po zaregistrovaní vypíšu informácie. Deti dostanú pri vstupe do areálu festivalu náramok, na ktorý sa cez QR kód tieto údaje načítajú. Ak by sa teda niektorá ratolesť nebodaj zatúlala, personál bude cez jej pásku vedieť priamo a rýchlo kontaktovať rodiča. O hladký priebeh festivalu sa bude starať 450 ľudí. Nenechajte si ho ujsť a príďte sa dokonale a bez stresu zabaviť!

Už tento víkend zažije Bratislava najväčšie podujatie svojho druhu pre rodiny. FESTÍK bude najveselším festivalom a organizátori sa snažia aj o to, aby bol i najbezpečnejším. Aj preto už zastavili predaj aktivity pasov pre deti. Kapacita sa totiž naplnila.
„Bezpečnosť a komfort detí sú pre nás jednoznačne dôležitejšie ako zisk a tak sa na atrakcie dostanú už iba deti, ktorých rodičia stihli kúpiť aktivity pasy v predstihu. Ani ostatní však nemusia byť smutní. Na dvoch pódiách bude prebiehať vynikajúci hudobný program, o ktorý nepríde nik,“ vysvetľuje ambasádorka FESTÍK-a Katarína Šebestová z organizátorskej agentúry Evency.

Spievankovo, Mira Jaroša, Smejka a Tanculienku, Paci Pac, Baby Band, Haničku a Murka, ale aj Divadlo Haaf, Šaša Fifa, či tanečnú show La Portella si teda vychutnajú všetci. Vstup na atrakcie typu bungee trampolína, či elektroautíčka je však obmedzený.
„Pripravili sme rôzne zaujímavé varianty atrakcií, na ktoré sa deti dostanú len na aktivity pas. Tento model sme vytvorili preto, aby sme sa vyhli dlhým radom na jednotlivé atrakcie. Personál bude prísne dohliadať na to, aby sa deti nepredbiehali alebo neobmedzovali vstup iným deťom. V tomto ale silno apelujeme hlavne na rodičov, aby dodržiavali pokyny personálu a boli ohľaduplní aj voči iným,“ dodáva Katarína Šebestová.

Mnohí rodičia, najmä, ak majú viacero malých detí, sa obávajú, aby svojho potomka nestratili. Organizátori mysleli aj na tento potenciálny problém a vymysleli skvelú pomôcku.
„Dovolím si dať do pozornosti našu aplikáciu Ťappka, ktorú sme vytvorili najmä za účelom bezpečnosti detí. Ťappka je na stiahnutie zadarmo. Po zaregistrovaní rodičov a zadaní údajov o dieťati do Ťappky, budú kontaktné údaje na rodiča načítané cez QR kód na pásku na ruke dieťaťa a v prípade zatúlania sa, bude náš personál vedieť priamo a rýchlo kontaktovať rodiča. Tiež je možné zadať tam upozornenie na vážne ochorenia dieťaťa, aby sme vedeli rýchlo zareagovať v prípade zdravia ohrozujúcej situácie. Druhou dôležitou funkciou Ťappky je ekologickosť. Na FESTÍK-u sme pripravili jedinečnú stratégiu s dôrazom na ochranu životného prostredia, preto obmedzujeme rôzne propagačné materiály a všetky dôležité informácie budú prezentované priamo cez Ťappku,“ uzatvára Katarína Šebestová.
FESTÍK bude unikátne multižánrové podujatie, ktorého hlavnou misiou je ponúknuť zábavu pre celú rodinu. Na bezpečnosť a hladký priebeh podujatia bude dohliadať viac ako 450 ľudí. Cieľom je, aby si rodičia so svojimi deťmi užili počas dvoch dní krásny a užitočný spoločný čas pod holým nebom. FESTÍK bude na otvorenom priestranstve v areáli Incheba Evency Parku 26-ho a 27-ho mája 2018. Lístky naň sa dajú kúpiť v sieti Predpredaj.sk

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House