V sobotu 8.júna sa v areáli ihriska v Horných Orešanoch konal 3.ročník festivalu pod názvom Táčkofest&cup. Od obeda sa schádzali pretekári z Horných Orešian, ale aj z Pezinka, Levíc, Nitry, Zlatých Moraviec a iných miest.

O 13.hodine odštartovali preteky najprv najmenší pretekári postupne prichádzali na rad staršie deti v kategóriách deti a juniori. Po 14.hodine prišli na rad dospelí. Najprv v kategórii dvojíc a na koniec sa zapojilo na prekážkovej drahé, ktorú sme pracovne nazvali Rambodráha. Súbežne počas celých pretekov mohli všetci účastníci hlasovať za naj prerábku v kategórii tuning. Pretekov sa zúčastnilo 66 pretekárov dokopy. A víťaz? Víťazom sú vlastne všetci. Vyhrali kopec dobrej zábavy a vytvorili perfektnú atmosféru, ako základ na dobrý festival, ktorý vypukol hneď po tom ako skončili preteky.

Zahájila ho skupina Dríst z Ilavi a postupne sa vystriedali kapely ako Zoči Voči, King Shaolin, domácí Fidlicanti, NNATa ďalšie. Večer zakončila kapela Bijouterrier svojim energickým vystúpením.

Ďakujeme všetkým čo sa zúčastnili pretekov a aj následného festivalového popoludnia. Na všetkých sa opäť tešíme o rok.

S láskou a vďakou OZ FIDLICANTI 

Väčšiu fotogalériu nájdete na našom facebooku

Foto: Lucia Farkašová & Lukáš Arpáš