Pritancujme na parket rozžhavený pravou karibskou náladou! Táto fiesta si vypýta horúce rytmy, divoké otočky a vášnivé pohľady. Casa de la Dunaj sa oblečie do kubánskeho taktu a “Guantanamera” sa stane našou oslavou života. Dovoľme si tancom rozpustiť týždeň nahromadený stres ako kocky ľadu hodené do mojita. Pohladíme vydráždené zmysly živelným reggaeton, láskavou rumbou, veselou cha-chou, ohnivým tangom, či zvodnou salsou. Priveď si jeho, či ju a my ti vďaka našim DJs Mario a Chocolino namiešame koktejl tropickej, latinskoamerickej hravosti a žúru.

Mario je DJ, ktorý prišiel do našich končín priamo z Havany. Tento najznámejší kubánsky DJ v Prahe má za sebou nespočetne veľa hraní na festivaloch a v kluboch v Česku či v Rusku. Najradšej hrá skvelé hity salsy, timby a reggaetonu, ale nepohrdne ani bachatou a inou latino hudbou.

Chocolino je kubánsky DJ, ktorý okrem toho hrá na gitaru a bubny. Milovník hudby a latino tanca rád zabáva ľudí a ťahá ich na parket kvalitnou selekciou kubánskych rytmov, ktoré dokážu strhnúť aj v moderných časoch.

KEDY: 30.7. (sobota)
KDE: KC Dunaj
ŠTART: 21:00 hod.
VSTUPNÉ: 5€
Viac informácií nájdete na facebooku