Karel Gott ohlasuje ďalšiu skvelú novinku pre svojich priaznivcov na Slovensku. V januári 2018 chystá veľkolepý koncert na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave s netradičným názvom: KAREL GOTT má koncert „POŠLI TO DÁL“…!

Po úspešnom zvládnutí ťažkej choroby, príprave jeho muzikálu Čas ruží, návrate na koncertné pódiá, veľkolepej výstave o jeho živote, skvelom koncerte na Topfeste v Piešťanoch je tu to najlepšie, čo môžu jeho fanúšikovia dostať!

Samostatný veľkolepý koncert plný zaujímavých hostí a prvotriedneho pódiového spracovania, aký si zaslúži najväčší hlas strednej Európy.

Organizátorka Silvia Nemčovičová: „Kto iný ako Karel Gott si zaslúži veľkolepý koncert so všetkým, čo k tomu patrí: prvotriedna svetelná technika, veľkolepé LED obrazovky a projekcie, ten najkvalitnejší zvuk, aký je momentálne možný a najväčšia hala, aká je u nás k dispozícii – to všetko by sme radi namiešali s najväčšími hitmi maestra a jeho skvelými hosťami. A keďže pán Gott bude osobne pri tvorbe konceptu celého koncertu – myslím, že to bude jeho najväčšia pódiová šou posledných rokov.“

Exkluzívitu celému koncertu pridáva tiež skutočnosť, že v pláne momentálne nie sú žiadne veľké samostatné koncerty na Slovensku.

41-násobný držitel Zlatého Slávika Karel Gott vystúpi na bratislavskom koncerte v doprovode jeho dvornej skupiny Boom! Band a zaujímavých hostí, ktorí zatiaľ ostávajú prekvapením…

Karel Gott: „Dlho som rozmýšľal nad tým, ako o januárovom koncerte v Bratislave povedať čo najväčšiemu počtu fanúšikov tak, aby som pri tom použil čo najmenej slov a napadá mi jediné – pošli to dál,“…

Takže netradičný názov koncertu mu dal samotný maestro: KAREL GOTT má koncert “ POŠLI TO DÁL“…

A najlepšia správa na záver: Predpredaj vstupeniek na exkluzívny koncert Karla Gotta 25.januára 2018 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave začína už budúcu stredu 20.septembra 2017 exkluzívne iba v sieti Predpredaj.sk.