MarcTheisArtPhotography

Je to tak, spevák legendárnej kapely SCORPIONS úspešne absolvoval operáciu chrbtice a dnes je plný sily a teší sa na koncertovanie. Na Slovensku Scorpions odohrajú svoj klasický album “LOVE AT FIRST STING” a to v plnom rozsahu – od úvodnej skladby „Bad Boys Running Wild“ až po záverečnú power baladu „Still Loving You“ a samozrejme všetko medzi tým.

Hneď po úspešnej operácii Klaus pozdravoval svojich fanúšikov a hneď začal pracovať na koncertných prípravách. Je až neuveriteľné, že členovia  kapela, ktorá onedlho oslávi 60. výročie vzniku prekypujú takou energiou. Samotného Meineho hlas je jedným z nezameniteľných v jeho generácii a stále je schopný bez problémov zaspievať vysoké tóny v skladbe „Big City Nights“. Najmladším členom kapely  je gitarista Matthias Jabs, ktorý práve počas výročnéjo turné bude mať 70 rokov.

Koncert v ŽILINE v rámci festivalu TOPFEST 2024 bude jedným z prvých, ktorý predstaví ich novú show a Slováci budú mať jedinečnú šancu to zažiť. A ktohovie, či nie posledný krát. Koncert legendárnych SCORPIONS odštartuje o 23:00 v prvý deň festival, vo štvrtok 27. Júna. Vstupenky si môžete kúpiť na topfestofficial.sk prípadne cez exkluzívneho predajcu na predpredaj.sk.


Zdroj: Michal Kožuch, Topfest Slovakia
Foto: MarcTheisArtPhotography