DECADANCE prinesie 6.4.2024 do bratislavského klubu Wax2 žhavý hardgroove sound, ktorý si momentálne získava čoraz väčšiu obľubu medzi poslucháčmi. Headlinerom večera je škótsky producent a DJ Tracksůit, ktorého aktuálnym sídlom je Glasgow. Jeho tracky odzneli na veľkých európskych festivaloch a boli hrané Djmi ako Daria Kolosova, Ollie Lishman, Felicie, Gina Demarchi a mnoho ďalších. 

Jeho hudobná inšpirácia pramení z vášne pre tanečnú klubovú scénu, ktorú si vypestoval počas mnohých rokov účasti a nasávania atmosféry na rejvoch, čoho energiu následne prenáša do svojej produkcie a na parket.

Inšpirovaný érou 90. a 2000. rokov, jeho tvorba sa opiera o klasické prvky starej školy, ktoré spája so súčasnými urbanistickými a tribal atmosférami, obohatené o jemné vplyvy zo žánrov ako oldschool jungle a hip-hop. Jeho tracky boli vydané na labeloch ako Transition, TNT, LOVED!, Deadline Rec, Nektar Records, SPACE RECORDS a iné.


Aktuálne je o Tracksůita na scéne pre jeho jedinečný štýl čoraz väčší záujem a my sa tešíme, že ho šiesteho apríla privítame práve u nás! Lineup bude doplnený domácimi menami, tentokrát v zoskupení Murkezzi, Erberon, Dávid Sluka a DJ Hotspot. Očakávajte energické techno žánre ako hardgroove, oldschool, eurotrance.

Vstupenky v sieti Goout.net

Zdroj: Decadance Raves