Už 28. marca budúceho roka vstúpi do kín celovečerný film režiséra F. A. Brabca: Gump – Jsme dvojka. Príbeh pre všetkých, ktorí dokážu čítať zo psích očí, ale aj pre tých, ktorí to zatiaľ nevedia alebo neveria, že je to možné; napísal Filip Rožek a ústrednú pieseň k nemu nahrala kapela Kryštof. Optimistický a veselý singel „Život je krásný“ sa dočkal aj videoklipu, ktorý je plný záberov z pripravovanej filmovej snímky.

„Pieseň k filmu Gump – Jsme dvojka je optimistickou správou o tom, že život je krásny,“ hovorí k novému singlu kapely Kryštof frontman Richard Krajčo, ktorý si rovnako ako v prvom diele, zahral vo filme jednu z hlavných postáv. Po jeho boku sa v pokračovaní úspešného snímku objaví tiež Bolek Polívka, Vica Kerekes alebo Štěpán Kozub. „Cez najrôznejšie peripetie, pády z výšok na zem, odcudzenie či zvody hriechov, naďalej je život a priateľstvo je najväčší dar, ktorý je treba si užiť naplno, A tiež je to naša jediná šanca. Iná neexistuje,“ dodáva Richard k singlu „Život je krásný“, na ktorom spolupracoval s Janom Poradom, Lukášom Chromkom a Nikolajom Arichtevom.


Nový český film Gump – Jsme dvojka, bude mať v kinách po celej republike premiéru 28. marca 2023. Nedočkaví fanúšikovia dobrodružného psieho príbehu sa môžu zatiaľ pozerať na videoklip, v ktorom dostanú možnosť uvidieť aj niekoľko záberov z pripravovaného snímku s Richardom Krajšom a filmovým psom Gumpom v hlavnej role.

Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music