203-centimetrový Ronald Weedman je raper pochádzajúci zo Záhoria. V jeho hudobnom štýle však prevláda rap a reggae, ktoré mixuje do jedného celku. V tomto duchu sa nesie aj jeho najnovšia skladba „Čo to je?“, ktorú po hudobnej stránke produkoval Lukie Forward zo známej skupiny Medial Banana.

Skladba je o tom, aby si ľudia užívali život naplno, aby cestovali, bavili sa a zbavili sa ľudí, ktorí ich ťahajú dole. Niektorí odídu zo života dobrovoľne, niektorých je potrebné odstrihnúť, aby mohli prísť tí noví s lepšou energiou a pozitívnym myslením. „V skladbe vykazujem dobrú náladu a dravosť, ktorú chcem využiť na tvorenie ďalších skladieb. Klip vznikol tak,  že som sadol do ekonomickej triedy, kde som sa ledva zmestil a vycestoval som na Malorku za kameramanom, ktorý tam dovolenkoval. Jednoduché a spontánne rozhodnutie.“

Videoklip mal na starosti Adrián Kutný, ktorý spoločne s Ronaldom točili a zbierali zábery 3 dni priamo na Malorke. Zaujímavosťou je, že tento raper vo svojich textoch vôbec nenadáva, čím sa odlišuje od ostatných kolegov v branži. „Nemusím nadávať, tvrdé texty sa dajú robiť aj bez toho,“ dodáva Ronald.


„Momentálne pracujem na svojom debutovom albume, ktorý prinesie rôznorodú paletu producentov a úžasné spolupráce,“ prezradil Ronald o svojej budúcnosti. V minulosti vydal skladby s Pokymanom z Medial Banana či speváčkou BARB.

Zdroj: TS, Peter Ivančák