archív FilArt production

Kristína Vrecková alias Kristel je mladá talentová speváčka a muzikálová herečka známa z viacerých muzikálov, kde účinkuje pod režisérskou taktovkou nielen Jána Ďurovčíka, ako napríklad Vyznanie, Na skle maľované, ale aj z ďalších známych muzikálov The Bodyguard či Bedári.

V týchto dňoch prichádza po dlhšej prestávke s netradičnou hudobnou novinkou s názvom Nešetri ma. Hudbu k piesni zložila speváčka, o text sa postaral textár a básnik Martin Chudík a producentsky sa na nej podieľal Ľubomír Mazák.

Pieseň Nešetri ma je intímnou skladbou vykresľujúcou úskalia lásky, ako sú nedorozumenia, bolesť či emocionálne pády, no zároveň je aj úprimným vyznaním toho, že odpustenie, nádej a druhá šanca majú vo vzťahu svoje dôležité miesto. Veď napokon čas preverí každý vzťah a vždy bude platiť rovnica čo sme láske dali, to nám zráta.“ Pieseň vyšla spolu s hudobným videoklipom, za ktorého dokonale vystihujúci vizuál po choreografickej no najmä režijnej stránke je zodpovedný Miroslav Figura v spolupráci s kameramanom Filipom Cipárom z FilArt production.  


Kristína „Kristel“ Vrecková vydala doposiaľ single Cesta, Vianoce v nás, Marína a Domov v tebe.

Zdroj: Martin Chudík, textár a člen Slovenského centra PEN
Foto: archív FilArt production