Mladý slovenský festival ZaskáčFest prichádza aj tento rok podporiť neznáme kapely s poriadnou dávkou všetkých možných žánrov. Tento rok to bude druhý ročník festivalu, ktorý sa bude konať 15. júla 2017.

Festival nájdete pri novobanskom tajchu v nádhernom areáli rekreačného strediska Banský dvor. Tento rok vystúpi za jeden deň 8 kapiel, 3 Djs a pre deti budú od rána prebiehať tanečné workshopy s organizáciou Planéta pohybu, tvorivé dielne s učiteľkami z MŠ a Joga s Tami pre malých aj veľkých. Skvostami tohoto ročníka bude WaxASSIN – dnb Dj z Anglicka, Whithe – mladý bratislavský Dj, ktorý bol už viackrát nominovaný v Radio_head awards nám predvedie svoj live set, alternatívny Skuban_Band zo Skalice alebo folk-punkový Jano Hurtík & Bufet. Predvedú sa aj mladé domáce kapely Crossroads a Lunapark, novozámocká ama, žiarski ZPP Band a Patriarcha, český dnb Dj HDCY, ktorému onedlho vyjde jeho prvé EP a nebude chýbať ani skvelá mladá garážová kapela Private Jet zo Žiliny.

Pre návštevníkov, ktorí budú chcieť prespať sú v areáli k dispozícii chatky alebo stanové mestečko. Všetkých Vás pozývame si ZASKÁKAŤ v sobotu 15. júla na Novú Baňu!

Aktuálne informácie nájdeš na stránke  oficiálnej stránke ZASKÁČFEST alebo na udalosti. Adresu nájdete TU.