Robovi Opatovskému ide karta a v roku 2018 pokračuje v trende, ktorý si našpliapol vlani! Jeho singel „Keď muž miluje ženu“ je mimoriadne úspešný, obľúbili si ho fanúšikovia, dramaturgovia rádií a má takmer pol milióna pozretí na youtube. Verí, že podobný úspech bude mať aj novinka „Bezhlavo ti verím“, no najviac sa teší, ako obe zaspieva v špeciálnych akustických úpravách na svojom výnimočnom turné. „Robo Opatovský UNPLUGGED TOUR“ bude fantastické, pretože Roba budú sprevádzať vynikajúci hudobníci Štefan Bugala, Andrej Urminský a Ondrej Juráši a okorení ho aj moderátor „Peter „Pinďo“ Lengyel svojou originálnou šou. Nenechajte si ujsť turné Roba Opatovského. Štartuje ho už 8-ho marca vo Vysokých Tatrách!

Robo Opatovský opäť vyráža za fanúšikmi a už sa teší, ako im naživo zaspieva svoje novinky v špeciálnych úpravách. Piesne budú znieť ešte nežnejšie ako ich poznajú.

Minuloročné unplugged tour bolo veľmi úspešné, plné kluby, úžasná atmosféra a práve preto sme sa rozhodli zopakovať si to. Určite zahráme nový singel „Keď muž miluje ženu“, ktorý má taký obrovský úspech, že nás to až zaskočilo. Rozohral sa v rádiách a lyric video piesne sa na youtube blíži k pol miliónu pozretí. Práve na základe tohto úspechu sme spolu s Oľgou Záblackou k piesni nakrútili aj emotívny príbehový videoklip, ktorý má takisto veľký úspech. V súčasnosti začíname promovať novú skladbu „Bezhlavo ti verím“ s textom od vynikajúceho textára Vlada Krausza. Obe zaspievam aj na turné,“ vraví Robo Opatovský.

Návštevníci sa však samozrejme môžu tešiť aj na najväčšie hity obľúbeného speváka v akustických verziách. Nebudú chýbať piesne „Prší“, „Neverná“, „Hovorila po španielsky“, „Natália“ a ďalšie. Robo si na turné prizval skutočne vynikajúcich hudobníkov a prichystal aj prekvapenie.

„Na akustickú gitaru zahrá Andrej Urminský, Štefan Bugala kraľuje vibrafónu a perkusiám a na trúbku a akordeón nás bude sprevádzať Ondrej Juráši. Na niektorých koncertoch máme aj zaujímavého hosťa – moderátora Petra „Pinďa“ Lengyela, ktorý pripravuje vtipnú „stand up comedy show“. Sám som na ňu zvedavý, bude to prekvapenie aj pre mňa,“ teší sa Robo Opatovský.

Unplugged verzie Robových piesní sa fanúšikom tak zapáčili, že sa rozhodol potešiť ich aj špeciálnym albumom.

„Pre veľký úspech vlaňajšieho turné som sa s kapelou rozhodol nahrať nové skladby a aj moje najznámejšie hity v akustických verziách na CD. Na pár dní sme sa zavreli do štúdia a nahrali sme album „ROBO OPATOVSKÝ UNPLUGGED“. Na turné bude k dispozícii aj s našimi podpismi,“ uzatvára Robo Opatovský.

Koncertovanie štartuje Robo 8-ho marca vo Vysokých Tatrách. Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal a TooToot. Všetky informácie o aktivitách a plánovaných koncertoch Roba Opatovského nájdete aj na jeho webe.

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House
Foto: Mako Hindy