CinemArt SK

Strašidelný dom z dielne Disney má za sebou veľkolepú premiéru v Disneyland Resort v Kalifornii. Nový zábavný letný film prišlo osláviť množstvo zaujímavých hostí, do našich kín ho prináša distribučná spoločnosť CinemArt SK už 27. júla.

Každý, kto sa zúčastnil, sa mohol povoziť na atrakcii Strašidelný zámok na námestí New Orleans v Disneylande, a potom si pozrieť film v kine Hyperion v Disney’s California Adventure.

Film Strašidelný dom od štúdia Disney, inšpirovaný klasickou atrakciou v zábavnom parku, je o žene a jej synovi, ktorí si na pomoc prizvú pestrú skupinu takzvaných duchovných expertov, aby im pomohli zbaviť ich dom nadprirodzených bytostí.

V réžii Justina Simiena sa vo filme predstaví hviezdny herecký ansámbel v zložení LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon a Daniel Levy, Jamie Lee Curtis a Jared Leto ako duch z klobúka. Producentami filmu sú Dan Lin a Jonathan Eirich, výkonnými producentmi Nick Reynolds a Tom Peitzman.

Film od tvorcov Pirátov z Karibiku má jednoznačný predpoklad na to, aby sa stal komédiou leta 2023.


Nová komédia pre celé rodiny Strašidelný dom príde do slovenských kín v distribúcii spoločnosti CinemArt SK už 27. júla.

Zdroj: Perla Žinčíková, CinemArt SK
Foto: CinemArt SK