Ahojte priatelia, dnes som sa rozhodla vyspovedať prešovského rappera, ktorý s hovorí PE&KA. Čo nám prezradil nové, čo chystá a na čo sa môžete v najbližšom období tešiť mi prezradil v článku čisto pre náš PARTYPORTAL 🙂

Na čom momentálne pracuješ?

Tak momentálne som nahral a skompletizoval osem skladieb, ktoré budú na albume. Tiež chystám aj nejaké spolupráce, ale aj single. Ak sa podarí v tomto roku by som dal von plnohodnotný album, ktorý by bol na všetkých platformách. Toto by som chcel dosiahnuť do budúcna.

Aký cieľ s daným CD by si chcel dosiahnuť?

Hlavne som chcel potešiť sám seba, že to niekam smeruje, tiež aj svojich fanúšikov tým, že pre nich urobím niečo, čo bude vecné aby videli, že to čo robím myslím vážne, že to nie je iba nejaký úlet alebo niečo také. 

Ako dlho ti trvalo vytvoriť toto dielo?

Album Môj svet MIXTAPE som tvoril asi polroka. Výber beatov, až po napísanie textov, nahrávania a samotný master a výrobu coveru, ktorý som si vyrobil sám. Toto celé ako som spomenul vyššie trvalo cca polroka.

Budú na albume nejaké spolupráce?

Samozrejme áno spolupráca bude. Najmä na pilotnej skladbe Môj svet. Pozval som chalana z Čiech, ktorý sa volá Lukáš Gavlas – HYENA a chalana zo Slovenska, ktorý si hovorí ŠKANDAL, takže iba na tejto pilotnej skladbe budú hostia. Hlavne by som chcel poďakovať Street ink tattoo štúdio ako sponzorovi, chalanom ako Radoslav Martoňák tzv. Rušty beats, Richard Tankó alias ŠKANDAL za mix a master, Lukáš Gavlas a.k.a HYENA za spoluprácu a mojej priateľke Veronike za trpezlivosť a všetkým tým mojim pravým ktorý za mnou stoja od začiatku až doteraz a Bianke Knutovej za tento článok. Verím, že budú všetci za mnou stáť ako doteraz. Ďakujem pekne, váš PE&KA.

Aj my ďakujeme, prajeme z našej redakcie mnoho kreativity a úspech pripravovanému albumu veríme, že bude stáť za to a veríme, že sa u nás v redakcii v súvislosti s týmto umelcom a jeho albumom ešte nejaký článok objaví.

Zdroj: Bianka Knutová